reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
haha natalia już na haju skacze na piłce bo zaraz padnę haha wyobrażam siebie ją :D:D:D
Ewusia ja o seksiuku nie zapomniałam!! to on zapomniał o mnie!
Wyszłam na słonko a mała tylko się rozbujała w brzuchu, podoba się jej to ciepełko wyraźnie.
Dziś jeszcze na zakupy z małżowatym pojadę może jakiego ananasa sobie sprawie, albo i pięć :p
 
Natalia - kciuki za szybki poród :-D:-D:-D
Ja od rana byłam na pobraniu krwi a potem na sushi z kolegą z pracy a teraz mam problem z nadrobieniem Was :sorry:

Moja psina ma całe oko zaropiałe - czyżby wczoraj jednak ją ta pszczoła dziabnęła? Czy to zbieg okoliczności?? :confused2: Czy mogę jechać do weterynarza czy pozwolić A. jechać samemu? A. mówi że tam za dużo bakterii żebym jechała....

Idę Was czytać.... bo dzieje się :tak::tak:
 
Natalia ależ Ty masz podzielną uwagę, z jednej strony rodzi z drugiej udziela się na forum:-)
może jednak Kochana skup się na jednej, tej ważniej czynności.:-D
Kartagina tęskniłyśmy.
PolaTola ale oko ma spuchnięte?
Laski jak odchodzą te wody , bo ja ciągle dziś latam do kibelka i czasem ma wrażenie ,że nie zdąże :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
u mnie to bylo takie nienaturalne "chlupniecie" i pozniej juz az dojechalam do szpitala sie lalo, nie da sie nad tymm kontrolowac
 
Do góry