reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

A mnie bez Fenoterolu brzuch spina się trochę częściej, niż zwykle. Stawiam więc, że do 3 maja będę wykluta. Chętnie zostanę pierwszą formalną majówką, nawet jeśli miałoby to oznaczać, że mój syn będzie dzielić swe święto ze Świętem Pracy... :-D
 
reklama
Kora- wspolczuje, nie wiem jak to jest u ciebie ja napewno postaralabym sie raz dziennie jechac do szpitala do starszego dziecka na kilka godzin a pozniej wracalabym do szpitala do mlodszego, reszte dnia niech twoi rodzice z twoim m rozplanuja kto kiedy bedzie u malej, trzymam kciuki by ten pech w koncu sie skonczyl
 
citrus powodzenia w spełnianiu swego niecnego planu :)
ja się chyba nie wykluje do czerwca ... kilka skurczy poprawiło by humor a tu tylko Lalcik ma mega czkawki 3 razy dziennie a między czasie tłucze mnie wszystkim, czym umie poruszyć.
Nadmienię że seksy, curry, ananasy, mycie podłogi i schody to u mnie codzienność :D
 
czy wasze dzieci też was tak maltretują? Nie wiem co moje babsko wyczynia ale momentami czuje taki napór na dno macicy, gdzieś pomiędzy odbytem a resztą świata jakby próbowała wyjść, trwa to parę sekund i boli jak diabli... Ostatnio jak sie rusza to jest to nie przyjemne i marze żeby poszła spać.
 
SEMBO może jakieś słodycze ją skuszą :-)
Sembo ja czuję ,ale mnie w sumie aż tak bardzo nie boli...

dziewczyny Ullana nie miała cc,musi czekać na naturalną akcję. nie zadziałało na nią znieczulenie.
więcej szczegółów jak będzie mieć dostęp do kompa
 
reklama
ehhh biedna ta nasza kora ;(( tak mi jej szkoda... trzymam kciuki za was &&&&

sembo - też to odczuwam ale tak bardziej przy kości lonowej taki nacisk i to boli jak cholera za każdym razem muszę się schylić wtedy
 
Do góry