reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dziewczyny, oczywiście Was nie nadrobię. Przepraszam z góry za brak ładu i składu, ale mam ból głowy po podaniu znieczulenia (od wczoraj) i nie kontaktuję.
Łucja zdrowiutka chociaż trochę żółta, ale bilirubina nie na tyle wysoka, żeby nas w szpitalu zostawić.
Urodziła się 2790 g (nie 2730, jak pisałam w smsie) i długa na 49 cm.
Jestem "nieco" wkurzoba na moją lekarkę, bo wg usg miała mieć już 3600... prawie kilogram robi wielką różnicę. Chociaż ona chyba jednak nie chciała czekać, bo te skurcze w nocy z czwartku na piątek dały mi nieźle popalić.
Mała w każdymn razie jest na[rawdę mała i aktualnie śpi. Z cyckiem w zgodzie, ale oczywiście nadmiar cycka nie szkodzi.
 
coś ten tydzień słabo się zaczyna...:baffled:

kora,
ciężkie chwile, więc tylko pozostaje życzyć dużo sił żeby przez to przebrać i oby to wszystko co złe minęło szybko &&&&&&
ullana,
pewnie czas oczekiwania na cc był już obciążeniem, a tu taki zonk:baffled:




czy wasze dzieci też was tak maltretują? Nie wiem co moje babsko wyczynia ale momentami czuje taki napór na dno macicy, gdzieś pomiędzy odbytem a resztą świata jakby próbowała wyjść, trwa to parę sekund i boli jak diabli... Ostatnio jak sie rusza to jest to nie przyjemne i marze żeby poszła spać.


sembo
, mnie dziecko też tak okopuje, szczególnie z lewej strony gdzie ma nóżki, w dodatku jak się rusza ból pęcherza jest tak silny, że mi czasem łzy lecą... o spojeniu łonowym nie wspomnę, bo jak rączkami sobie wymyśli pomachać to też miło nie jest, ale to wszystko chyba wina ułożenia go w brzuszku:sorry:


Nia,
powodzenia jutro z cc, obyś szybko tuliła maleństwo:tak:
 
poczytałam wasze historię o CC i szczerze chyba nie będę dziś w nocy spała... Staram się pozytywnie nastawić do porodu jako do najnaturalniejszego zabiegu we wszechświecie ale jednak widzę że to jest jakiś mega survival... Walka z naturą. Japierdziu. Pospinałam się.

mała jest już tak nisko że siedzę na sobie z nogami w kącie rozwartym aż mi się chce śmiać z samej siebie :D

nie wiem po co się wdałam w jakieś durne dyskusje na forach, tylko mnie ludzie swoim debilizmem denerwują, jeszcze się wqrwiłam na koniec dnia... idę oglądać nową Grę o Tron, ponoć dziś Jon wreszcie się rozdziewiczy hehe a potem postaram się pobawić w dom z mężem :> na rozluźnienie tego skumulowanego stres. Powodzenia wszystkim którzy mają zamiar rozpakować się w ciągu najbliższych 24 godzin ;))
 
Ostatnia edycja:
Kora dała znać: " Sytuacja chyba w miare opanowana. J. spi z zosia, ja z Tomkiem, moi rodzice ogarniaja dostawy. Padam na twarz, a musze pilnowac Tomka, bo nie chce sie spokojnie opalac. Dzieki za wsparcie duchowe. Pozdrawiam."

Aż mi ulżyło, że rozwiązali sprawę :)

Ja, jak Sembo, chyba nie zasnę po waszych opowieściach... Aż mi się rzygać zachciało ze stresu. Takie historie nie dla mnie, za mocno przeżywam. Domyślam się, jaki to musił być dla was koszmar :/


Sembo"!!!!!!! Nic nie wiesz, Jonie Snow! Hahah dobry odcinek, końcówa najlepsza. I kocham Daenerys :D
 
Ostatnia edycja:
buuuu nie chce mi się spać.
niestety dziewczyny takie rzeczy się zdarzają.
Noelle współczuje przezyć!
Ullana kciuki za Ciebie i oby szybko Mała chciała wyjść na świat sn.
NIA dziś Twój wielki dzień. trzymam kciuki!
 
dziewczynki do rozpakowywania chetne wystap!! na kogo sie zanosi?
Ja Wam powiem.ze.odkrulam ze ja mam do terminu jeszcze 1 dzien a juz sie bycze z maluchem w domu.Jak dobrze pojdzie to moze.na majowce zrobimy mala.rundke.wozkiem;-)

Oczywiscie pisze z.malym ssakiem przy piersi.Koedy Ja Was doczytam?
 
wogole zasnac nie moglam dzis a mialam odespac na zapas :-) zaraz budze chlopakow maly do przedszkola a my do szpitala, trzymajcie kciuki, serce bije mi jak szalone ze stresu :-) dam znac po milego dnia
 
Dzień dobry Mamuśki!
ja już nie śpie.:confused:nie wiem co dziś ze mną się dzieje.
Noelle już niedlugo wszystkie nie będziemy sypiać po nocach. no własnie a spacer kiedy? ja po urodzeniu Frani chyba po 5 dniach lekarz kazał nam iść na spacer od karmienia do karmienia
ojej NIA czekamy na wieści.powodzenia!
 
reklama
Framama nam tez kazali na spacery juz wychodzic od dzisiaj.Tylko ta pogoda jakas do dupy dzisiaj:dry:

NIA kciuki!!!

Wrzucam opis mego porodu,z góry przepraszam za rozpisanie sie.Aleinaczej sie nie dalo.
 
Do góry