reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

ja też chce już rodzić i jakoś mi nie idzie,skurcze minimalne,wieczorem kłucie w szyjkę że szok normalnie i dziś znowu cisza.pogoda do du** ,idę z dzieciakami na plac zabaw,potem zakupy,obiad,ciasto...jakaś monotonia się wdała...noce też beznadziejne:-( albo ma być upał,albo chce już rodzić!!!
 
reklama
czesc marudy;

Ile jeszcze dzieciaków w brzuchach siedzi?

Mój jeszcze siedzi... a ja siedzę jak na bombie zegarowej :]



Mnie też twardnieje często... wieczorem tak mnie w szyjce kłuło (wiecie, że Firefox podkreśla mi słowo "kłuło"? Co za debilizm, przecież nie chodzi mi o KUCIE metalu, a o KŁUCIE, czyli ból) w szyjce, że aż mnie wyginało z bólu, młody się wiercił koszmarnie. Ból podbrzusza "miesiączkowy" to już norma, w dodatku w dupsku mi strzeliło gdzieś, jakaś rwa chyba, bo jak sobie źle stanę i próbuję podnieść nogę, to pośladek &%^##$$ :sorry2: :-( :dry:

hahahah uśmiałam się bo mnie też w tyłku nieraz złapie, że równowagę tracę :D i jak komuś mówię to się patrzą dziwnie- pewnie o bólach przed porodem w tyłku nie słyszeli :]

quote_icon.png
Napisał Aśka:)
Cześć porannie majówki :)

Oj dziewczyny, nocne marki :) biedne spać nie możecie. Mi na szczęście ostatnie noce mijają super, tylko jak się już obudzę o 6 to koniec spania :/

Aśka, ja też ostatnio na spanie nie narzekam, jak zasnę o 24.00 to do 6-7 słodki sen, w międzyczasie wstawanie do toilet ale nie robi to na mnie już wrażenia. Bezsenność minęła chwilowo.

Dziewczyny, ja zaraz wejdę w 40 tydzień i kto tu mówi, że chce już rodzić :D




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja w Rydygierze. Ale mam jeszcze trochę czasu, bo dopiero mam się zgłosić 23 maja jeśli nic się nie będzie działo. Mi zależy, żeby dotrwac do 11 maja bo mam wtedy baby shower, a potem już mogę rodzic ;)
 
Ja PI**DOLĘ, jak mnie brzuch zabolał dwa razy w odstępie dziesięciominutowym, to aż mnie zgięło w pół, Chryste Panie, CO TO BYŁO?! Przepowiadające?! Bolało jak sam sk*rwysyn, ból miesiączkowy x 50... :baffled: :szok:
 
A mnie wszelkie skurcze minęły, jakieś podejrzane siły we mnie wstąpiły;)
Leżę w wannie z maseczkami na włosach i na twarzy; ) Potem mamy w planach jakaś kawę w rynku :) Aaa i kurier dostarczył dzisiaj kosz wiklinowy jaki zakupiłam w ramach wygranej w konkursie; )

Tylko słońca brak do szczęścia!
 
reklama
Do góry