reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Chyba mi hormony mozg zalaly, bo sie nie moge nagadac :D Nie wiedzialam, ze mleko modyfikowane tak fajnie pachnie :D nie bylabym soba, gdybym nie sprobowala smaku, hahahaha. O porodzie napisze, gdy wroce do domu i obiecuje, ze bedzie to barwna opowiesc. Kurna, boli mnie cale krocze, laze jak podesrana z tymi pampersami. Kazalam sobie przywiezc zwykla pizame, bo oszaleje do jutra, jeszcze ludzie musza ogladac moje zylaki, fuj!

O, a juz co do innych tematow, ktora sie nastepna rozpakowuje, he? Ja myslalam ze juz Eklerka wypuscila dzidziula, a tu nic. Kessy, Aniaczek - gratuluje :))))
 
reklama
ALG czytając o Twoim porodzie popłakałam się ,Twój mąż musi Was bardzo kochać,fajnie tak :tak:

ja dziś znowu się opalałam i odpoczywałam po wczorajszym całodniowym grillowaniu,ale wieczorem R. zaproponował spacer,więc idę...no i może znowu namówię Go na "s" bo dziś już nie mamy dzieci:-)

Cytryna Mati super!!! Ty widzęteż w pełni sił,a jeśli chodzi o sztuczne mleko ,to ja wypijam jego masę,lubie rano zamiast kawy,tylko takie na gęsto :)
 
Ostatnia edycja:
Framama jeszcze tydzień niech maluszek wytrzyma :tak:
Citrus do mnie jeszcze też nie dociera, że urodzę. I pewnie też będę w ciężkim szoku już po, że urodziłam :-). A malucha masz świetnego ! :tak:


Ja też mam już dość.. jakieś dziwne bóle pachwin, jakieś bóle brzucha, kucia. Spakowałam już torbę i czekamy. Ale coś czuję że załapię się na pełnię :-D
 
Cytrynka - fajnie ze już jesteś na bb, mateusz jest BOSKI. A ja nadal nie rodze... Dzisiaj zrobiłam maraton chyba ze 6 km i to połowa z tego pod górkę... Chodziłam też pół godziny po schodach i co I NIC.......wczoraj zjadła całego ananasa i co I dostałam tylko zgagi ;/ po 2 razy dziennie biorę pół godzinna gorąca kąpiel i co I NICO, dlatego mam już dosyć i nie chce już wywoływać porodu. ;( niech sobie siedzi jak jej dobrze, ja się poddaje !!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry