reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
ja chcę rodzić, teraz , natychmiast, już, zaraz, w takim tempie to do czerwca nie urodzę, niech te skurcze się wreszcie rozkręcą albo niech wody odejdą
no ponarzekałam, bo zauważyłam prawidłowość, że zaraz po takich postach dziewczyny lądowały na porodówce, więc spróbuję, może mnie też ruszy
Jak nie to jutro do położnej popytam o olej rycynowy - ponoć 2 łyżki przeczyszczają i przyspieszają skurcze i poród - u tych u których jest już rozwarcie, zobaczymy co na to powie lekarka, bo już nie wytrzymam ani dnia dłużej:no:
 
Agara- Gratulacje dla Was z okazji narodzin synka niech się Wam pięknie rozwija. Ja mam synusia autystycznego więc nie wiedziałam od początku o jego chorobie bo jej nie widac, ale dziś mogę Ci powiedziec jedno niezaleznie od tego z czym przyjdzie Wam walczyc- wszystko jest możliwe dla naszych dzieci!! :tak:
Praca z dzieckiem i ogrom miłości i to wystarczy. :-)
My mamusie jesteśmy w stanie wszystko unieśc dla naszych skarbów :tak::-)
 
a kiedy ta pełnia???
25 maja - jeszcze trochę czasu mamy ;)

Agara- przykro mi, że Was to spotkało. Ale wierzę, że synek jest cudowny mimo wszystko :) i da Wam wiele radości w życiu codziennym.

Ja od piątku do dzisiejszego wieczora miałam gości z BB ;-) znajomi przyjechali na weekend. Ciągle mieli stresa, że zaraz im zacznę rodzić. Mieliśmy kilka fajnych spacerków, grila zaliczyliśmy więc niby mogłabym już zacząć rodzić... Ale... mój "doopny bąbel" (czyt. hemoroid) doprowadza mnie do szału! Jestem pewna, że wylazł mi przez tabletki na żelazo, które spowodowały zaparcia. A teraz przez tego wrednego bąbla cholernie boję się porodu SN, bo jak mam z nim przeć?! Ja z chęcią poczekam na termin... może do tego czasu zniknie lub przynajmniej zmniejszy się. Więc jestem z tych, które na chwilę obecną wcale nie chce wybijać się przed kolejkę
! :crazy:
 
Kamila1988 Ja już w 30tc budziłam się z ubabraną całą klatką piersiową płynem z piersi :crazy:. Teraz jak nawet nacisnę czy śpię na którejś/ leżę to leci i mleko i przeźroczysta ciecz. No ale nie ma reguły.. moja mama nie miała takich mlecznych przebojów jak Ja i nie miała też żadnych problemów z laktacją po porodzie.

Citrus parte przerażające? Dobrze wiedzieć.. mów mi więcej :-D a nie będę tak na poród czekać i mi zleci.
 
agara przede wszystkim gratuluje!! Co dp zezpolu downa kochana bedzie dobrze.Jest tyle.strasznych chorob a zespol downa nie przesadza.o nixzym.Takie maluchy zupelnie dobrze sobie radza
 
Kamiiiiiila, babo jedna, żółte plamki to siara! Bardzo dobrze, że jest :))) mleczny strumyczek pojawi się później, spokojnie ;)

A ja już nie śpięęęęęę... Karmię Cytryniątko :)
Miłego dnia i kilku porodów (szybkich!!!) :)))
 
Dzień dobry! :)
Ja jadę do laboratorium na wr i hbs a potem na (mam nadzieję) ostatnią wizytę; )
Zobaczymy czy Matylda w ogóle się do matki w ramiona wybiera...
 
reklama
Do góry