reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

O kurka, to Eklerka juz po terminie? To ja sie walnelam..
A na jakiej podstawie mowia ze ok? Badali ilosc wod itd? Czy na podst slicznej buzi Eklerki?
 
reklama
Eklerka - no to niezle eh :/ Co za ludzie;/ To moze poprobuj sama - jakas pilka, kucanie, stanie w rozkroku, schody... Sama juz nie wiem bo na mojego mlodego tez nic nie dziala poki co. Baaaa - nawet mi sie macica dzis malo stawia jak nigdy!

A co do smoczka to zgadzam sie w zupelnosci z Noirel ;)

Wysprzatalam szafe ;O
 
eklerka - współczuję Ci serdecznie... Może każą Ci jeszcze chodzić w ciąży 2 lata, jak jakiejś słonicy?
Chyba troszkę przesadzają z tym naciskiem na naturę...
 
moja kuzynka też przenosiła ciąże, tydzień po terminie miała wizytę kontrolną i puścili do domu, a indukcję miała mieć 10 dni po terminie, ale zdążyły jej wody odejść wcześniej... Taka Anglia cóż począć.
 
KOBIETY NIE BIERZCIE RYCYNY

Absolutnie nie mam na celu straszenia tych, które już ją przyjęły.. ale dowiedziałam się, że rycyna działa też na dziecko i jest podawana jak już tylko wtedy, gdy ustanie akcja porodowa lub ciągnie się w nieskończoność. Rycyna przeczyszcza organizm kobiety i przeczyszcza też organizm malucha :eek: większe prawdopodobieństwo, że załatwi się w wody płodowe) - a nie od razu zacznie się poród. Nie koniecznie tak musi być ale jest spore prawdopodobieństwo. Więc nie bierzcie więcej tego świństwa.
 
czytając książkę na ogrodzie w słońcu ale z przykrytym brzucholkiem (biała bluzą) przy temperaturze 20*C przez 40 min - 1 h istenieje ryzyko że małej będzie za gorąco?? Wiem że nawet opalanie się w ciąży nie jest zabronione (cytryna kiedyś artykuł wrzucała na ten temat) ale jakoś dalej się boję trochę, jest tak pięknie dziś, chciałam to wykorzystać ale nie chce przedobrzyć...
 
sembo nie wiem, jak to z opalaniem.. ale Ja dzisiaj się pod kołdrą przegrzałam trochę i cały czas mam bóle brzucha jak na @ :crazy:
 
Ciekawe gdzie się podziewa Aśka?? od wczoraj się nie odzywała, a ma taki termin sam termin jak ja

jestem :wściekła/y: niestety jeszcze w dwupaku ..... byłam dziś w szpitalu odebrać wyniki GBS - na szczęście nic nie ma ;-):-)

Ej!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostatnie 4 dziecioki wypakowane to CHŁOPCY! Matki dziewuszek, do roboty!

Btw, a krocze to mnie tak na*****, że z łóżka się zwlekam pięć minut, nie mówiąc już o ŚMIANIU SIĘ. Za to kupkę się robi bez problemu :tak:

Cytryna moja dziołcha może być następna .... hmmmmmmmmmmm itylko nie mam już pomysłu jak ją wygonić z tego tymczasowego lokum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi też się strasznie śpi :-:)-:)-( o ile można to nazwać wogóle spaniem, bo budzę się co najmniej 100 razy w nocy.

Sembo ja też jestem spuchnięta .... słoń to przy mnie ma patyczki nie nogi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sembo, myślę że relax na słońcu nie zaszkodzi dzidzi :tak:U mnie na obiad dzisiaj ogórkowa i polędwiczki z piekarnika. Zaszalałam ;-)

Eklerka - rozumiem Twoją złość, ale nie rozumiem postępowania położnej - tak jakby działała na Twoją niekorzyść... :no:

Gniecha - nieźle z tym olejem... :szok:
 
Do góry