reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kasieńka, my wózek kupiliśmy w sumie już dawno, ale była opcja późniejszego odbioru, żeby nie stał niepotrzebnie w domu i termin odbioru ustaliliśmy sobie 2 tygodnie temu (tak w miarę bezpiecznie przed terminem porodu ;) ale sklep dał dupy i dlatego odbieramy dopiero jutro :wściekła/y:

plecy mnie dzisiaj tak bolą że już nie wiem co mam zrobić żeby ich nie czuć, albo chociaż czuć trochę mniej :-(

Kamila, szkoda że znikasz, jak się rozpakujesz może będziesz miała jakąś okazję żeby dać znać ;-)
 
reklama
co do smoczka to ja mówię "tak" na noc i jeśli dziecko chciało by na mnie wisieć cały dzień, nie sądzę aby zaburzał on ssanie czy coś, zwłaszcza jeśli dziecko już "zakumało" jak to robić
do kąpieli mam Hipp płyn i oliwkę też Hipp, maść do pupy dostałam w szpitalu własnorobną
Eklerka współczuje czekania, wg mnie ciąże powinno się kończyć w 40 tc, potem dzieci to takie kluski, bo ponoć od 38 tc tylko tyją :no:
Citrus strzykawką???:szok: chce ci się w to bawić? mam takie samo zdanie jak o smoczku, skoro Mateusz nie ma problemu z ssaniem i sam się ładnie przystawia to butelka mu nie zaszkodzi ;-)poza tym z laktacją chyba tak jest że trzeba dziecko częściej przystawiać albo laktator włączyć między karmieniami żeby dać znać organizmowi że ma produkować więcej mleka, inaczej zawsze trzeba będzie dziecko dokarmiać
i więcej nie pamiętam co chciałam .....
aa wiem, na popękane lub pogryzione brodawki MALTAN, rewelacja, mi wyleczył w 2 dni a już po pierwszym użyciu czułam ogromną ulgę
u nas nocka dziś straszna bo młoda nie spała od 24.40 do 3.20 a potem wstała razem ze starszym o 6... ehhhh....
do tego nie wchodzę w żadne spodnie czy spódnice, bluzki się nie dopinają, i ponoć wyglądam na potwornie zmęczoną....
 
Ostatnia edycja:
chmurka - no jakbyś to o spodniach i spódnicach napisała rok po porodzie, to jeszcze bym zrozumiała :confused2:
a zmęczona tez masz prawo być, tylko nikt nie ma prawa Ci tego mówić :crazy:


a Fra na stole ...czekam na info od niej jak na szpilkach, a napisałam jej żeby się nie martwiła :-p
 
No to nie filmowo ale jednak u Fra to odejście wód było...ale jaja:-) Trzymam kciuki!!!!
chmurka ja również Maltan stosuję i jest super polecam....po bepanthenie musiałam myć piersi za każdym razem bo małej smak nie pasował a maltan wcinała równo:-D
 
Super! Kciuki za Fra zaciśnięte cały czas :)

Ile po obniżeniu brzucha czeka się na poród? :happy:
 
reklama
Do góry