reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

My od wczoraj juz w domu. Nie za bardzo mam pokarm wiec musimy Lenke dokarmiac, ale mam nadzieję ze sie cos rozwinie. Poza tym jest rozkoszna, i bardzo grzeczna, dużo spi :-)
Tylko ja jestem jeszcze mega obolala, bo moje krocze to jeden wielki szew :-\ ale jade jutro juz na zdjęcie szwow i mam nadzieję ze bede coraz bardziej sprawna, bo na razie to jeszcze nawet nie siadam.

Julka, moje dziecko 1-2 dni przed porodem bylo bardzo malo aktywne. Czulam ze sie przekreca i ewentualnie przeciaga ale konkretnych kopniakow juz nie bylo.
 
reklama
Witam witam:-)
Dziewczyny jeszcze troszeczkę i dzidziulki już z Wami bedą. Nie przemeczajcie się fizycznie,bo na poród tez trzeba mieć siły. Ja zupełnie nieoczekiwanie dla siebie parcie musiałam krzykiem wspomóc,ale pomogło-od razu wyszła:-)
eklerka,fajnie,ze już puszczają,tez będę prosić,żebyśmy już do domu jechały,bo nic tu po nas.
Ze szczepionkami tez skomplikowana sprawa,bo chociaż tu wszystkie skojarzone są za darmo,chce w lipcu do polski jechać.Albo opóźnie szczepienie albo w pl zrobię (tylko czy mozna pierwsza dawkę tu a druga tam i Moze od innego producenta??...).Ale szczepic będę.

Julka,tez miałam masaż szyjki a właściwie 2 i po nich idzie czop i plamienie. Oby zadziałało!
Marciosz,kciuki za wizytę!
Zazdroszczę tym co w spodniach już,u mnie upały potwornego,więc sukienki zostają.Ale do wyjazdu do pl mam nadzieje już wbić się w normalne ciuchy.


Badzo dziękuje za wszystkie gratulacje.Ciezko mi to z telefonu zrobicindywidualnie,ale bardzo mi miło:-)
 
Sembo a wiesz, że od kilku dni chodzi za mną piwo - hmmm takie zimne z pianką. Albo winko (i znowu brakuje emota z cieknącą śliną :-p)
3567-t2.jpg
 
ja przedwczoraj wypiłam kieliszek czerwonego wina 8% w nadziei że coś ono poruszy, ale co ty, tylko usnąć nie mogłam bo mi ciśnienie podniosło, na dodatek 8% nie grzeje tak fajnie jak takie 14% normalne ...
 
A ja wlasnie kupilam sobie napoj Mojito z Grappy i popijam z lodem, limonka i mieta ;) Ale marze juz zeby sie napic takiego prawdziwego mmmmm...
Dzis mi odeszla mega porcja czopa - moze to juz komplet? Dla mnie to jak smarki wyglada heh.
No i dalej jestem mega obolala. Jak ja to dziecko mam urodzic w takim stanie?;O

O szczepionki pytam bo sama sie zastanawiam czy jest sens placic za te skojarzone. Bo w to miejsce wolala bym mlodego zaszczepic na cos dodatkowego...
 
Kasienka to jest krok milowy z tym twoim czopem, przynajmniej widzisz że coś rusza! Mnie tak plecy i miednica bolą że ledwo się ruszam :/ próbuje jakoś posprzątać skoro mam mieć gościa ale schylić się nie daje rady ... Ale mam doła dziś bez kitu...

Co robicie na obiad? Ja dziś będę miała saltimbocca z krakowską i parmezanem i młode ziemniaczki, nie mam dziś siły ani ochoty, ani w ogóle chyba dziś nic nie mam :(
 
Ja zostawiłam trochę pierogów z mięsem i będą odsmażane hmmmmm uwielbiam :p

Kasienka fajnie z tym czopem - ważne, że coś się dzieje. U mnie kilka dni temu wyszło kawałek, a teraz cisza tzn. wyłażą gluty ale bezbarwne i nie wiem czy to czop czy CO??
 
Sembo - te twoje potrawy brzmia masakrycznie egzotycznie :D Ja dzis spaghetti mam. Znaczy mialam, bo juz zjedlismy :D
Ja tez chcialam lazienke posprzatac, ale szczerze powiedziawszy to ledwo sie ruszam:-( Moze posprzatam tyle co dam rade a reszte mezowemu zostawie.

Piekna pogoda u mnie... A ja sie nawet na spacer nie nadaje...
 
saltimbocca to akurat taka fancy nazwa dla faszerowanej piersi z kurczaka ;) Bierzesz cycy, obsmażasz a patelni, przecinasz w pół, wkładasz jakąś wędlinę i ser, liść bazylii i zapiekasz w piekarniku. i tyle :>
Wprowadzają się jacyś ludzie do domu na przeciwko ;/ Stercza mi pod oknami i gadają, dziecko płacze, hałas i harmider...
 
reklama
perfecta witaj :)

ja tam wybieram szczepionki skojarzone plus dodatkowe.

citrus infanrixem szczepiłam Franie.

mój Królewicz śpi :)
dziewczynki już tak niewiele Wam zostało. życzę szybkich porodów.
 
Do góry