reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Perfecta - no wlasnie ja sie obawiam tego samego co ty - ze mocniejsze skurcze, wcale nie beda dla mnie wystarczajaco mocne... Jesli dotrwam do jutra, to na KTG zobacze ile maja te moje skurczybyki.

Sa5mia - ja mam +15kg i tez sie zastanawiam gdzie... Bo zadnych ciazowych ciuchow nie kupowalam... Fakt ,faktem - w wiekszosc swoich spodni sie nie mieszcze, ale to raczej dlatego ze mi sie kosci rozlazly w biodrach ...
 
reklama
sembonzakura - jak ja się cieszę, że przeczytałam Twój post! Nie masz pojęcia jak zastanawiałam się nad swoją wagą. Przed ciążą - 50 kg przy 161 wzrostu.. Teraz 72 kg :szok: nie mam pojęcia gdzie są te kilogramy! spodnie z 36 zmieniłam na 38.. leginsy także nosze te z przed ciąży. bluzki za małe są tylko w brzuszku.. a mimo to kilogramow co raz wiecej...


Ja dzis calutka noc nie spalam ;/ od 3 rano mam skurcze mniej wiecej co 15 minut,, Trwaja jakies 40 sekund kazdy. do tego odchodzi mi czop... No najwyzsza pora. Mam nadzieje ze jeszcze dzis uda sie pojechac na porodowke ;)


no to pytanie niedoświadczonej...a czemu jeszcze nie jedziesz ??:happy2:
 
Perfecta czyli mowisz, że herbatka pomaga?? hmm bo ja ją piłam tak co 2 dzień od 35 tyg. ale wlasnie mi sie skonczyla i nie kupowałam już, bo wydawało mi się że to pic na wodę....

Nie:) zdecydowanie pomaga i na prawdę wzmacnia macicę i ułatwia poród. Poza tym dzięki temu że pije się herbatke z liści maliny zdecydowanie szybciej i łatwiej wraca się do formy po porodzie:) Podam Wam tez przepisy na herbatki wzmacniające i oczyszczające po porodzie , tak by jak najszybciej wracać do zdrowia:)
 
sa5mia jest duża różnica miedzy moją wagą a twoją:sorry2: 86 kg to jest na prawdę dużo, nawet jeśli założymy że spuchłam to ok 10 kg mogę stracić zaraz po porodzie, ale co z resztą? hmmm...
moja młoda tyłkiem kręci pod żebrem znowu, wzięłaby się za rodzenie a nie ...
Byłam na badaniu ale ciśnienie takie jakie było, wiec odesłali mnie do domu, kolejny pomiar w poniedziałek. Spacer do przychodni prawie zwalił mnie z nóg, już myślałam że nie dojdę... Teraz nie mam siły się podnieść z sofy.

NIC MI NIE ODCHODZI, NIE ODPŁYWA, NIE MAM ŻADNYCH SKURCZY WRAAAAAAAAAA ;[ czy ja kiedyś urodzę ta złośnicę? :wściekła/y::wściekła/y::no:

Aśka daj przepis na ciasto do pierogów, bo ostatnio jak lepiłam to myślałam że mnie coś trafi, takie beznadziejne ciasto miałam.
Mmmm leniwe, chyba zrobię jutro ;)
 
kasieńka - to radzę już teraz iść spać, bo coś mi się wydaje, że niedługo u Ciebie się zacznie :) i będziesz potrzebować dużo sił!

kasieńka, perfekta - poród cholernie boli więc nie bójcie się, że go przegapicie :D możecie co najwyżej zbyt późno wyjechać z domu na IP i urodzić gdzieś na chodniku, w sklepie czy w windzie :-D;-)u niektórych akcja zbyt szybko przebiega...
 
kasieńka - to radzę już teraz iść spać, bo coś mi się wydaje, że niedługo u Ciebie się zacznie :) i będziesz potrzebować dużo sił!

kasieńka, perfekta - poród cholernie boli więc nie bójcie się, że go przegapicie :D możecie co najwyżej zbyt późno wyjechać z domu na IP i urodzić gdzieś na chodniku, w sklepie czy w windzie :-D;-)u niektórych akcja zbyt szybko przebiega...


ahahahaha jakoś bezpieczniej się poczułam....:-D:-D:-D
 
ja chce przepis na ziółka, żeby się brzuszek szybciej schował :tak:
ja w ciąży koło 15 kg przytyłam, z 54 -55 do 70 w ciuchach, a teraz mam w piżamie 58,9
niby nie dużo mi zostało ale jednak, bo w pasie na pępku zawsze miałam koło 75 cm a teraz 87-88.......wiec o spodniach i spódnicach mogę zapomnieć, a przez cycki nie zapnę sukienek ani bluzek, zostają t-shirty, leginsy, tunika....
 
Witam się i ja ,dziś mam dola nic mi się nie chce!!! ,wszystko mnie boli a najbardziej nogi ,JA CHCE URODZIC!!!A TU ZADNYCH OBJAWOW PORODOWYCH :wściekła/y:.
Ciekawe czy z ta herbatka to prawda ja pije ja od 36 tyg 2 razy dziennie zobaczymy czy cos pomoze przy porodzie .
 
no to pytanie niedoświadczonej...a czemu jeszcze nie jedziesz ??:happy2:

u pierworódki, ten pierwszy etap moze trwac nawet 18 godzin ;) po co mam tyle lezec w szpitalu skoro mogę spokojnie w domku z partnerem wyczekiwać ;) pozatym mieszkam w Irlandii.. tutaj na porodówke jedzie sie przy skurczach które są co 5 minut ;) - wczesniej odsyłają do domku ;)
ahh... no i do szpitala mam niecałe 2 kilometry więc jakby co napewno zdąże dojechac na czas ;)
 
reklama
Herbatka z liści malin, sex, ananasy, schody :dry::dry::dry: A te nasze dziecioki i tak wylezą kiedy zechcą !!!!!! Ja nie jestem w stanie mojej małej stamtąd wygonić żadnym sposobem :sorry2:

Ja też się zastanawiam czy zdążę dojechać do szpitala ;-)

Sembo
moje ciasto na pierogi ma tylko 3 składniki (mąka, woda i sól) wszystkie na oko;-) ale zawsze wychodzi mięciutkie i delikatne.

Aaaa i boli mnie dziś dół brzucha jak na @ tylko co z tego ??:dry:

No i mój D zapytał mnie kiedy mam zamiar rodzić ????:no::no::no: no i oczywiście świeczki w oczach i tak się poryczałam, i cały czas mi się chce wyć :-(
 
Do góry