reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Też jestem zdania, że jak na polu (wybaczcie za zwrot-jestem krakusem:p) jest dosyć ciepło, nie ma silnego wiatru to dlaczego Dziecko ma się kisić w domu?? Dlatego ja zamierzam wyjśc od razu jak tylko będzie ładna pogoda:)
Sa5mia a na kiedy Ty masz termin?? :)
Ewusia dobrze, że mówisz, bo mam lidla na osiedlu to sobie zaglądnę ( o ile rodzić wtedy nie będę...)
Perfecta naszą majówkową zielarką :-)

edit: znalazłam ofertę, nawet fajne biustonosze do karmienia :)
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-C341B076-945EAAFC/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=40615
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sa5mia...no właśnie wiem, że to może tyle trwac i też miałam, może nawet mam taki plan, ale położna na szkole rodzenia powiedziała, ze trzeba jechac przy 4 skurczach na godzinę bo nigdy nie wiadomo jakie mam rozwarcie:confused: no więc zglupiałam i chyba zrobię tak jak mi serducho podpowie :-p
 
Sembo - moje ciasto na pierogi sklada sie tylko i wylacznie z CIEPLEGO MLEKA i MĄKI;) Przepis mojej babci - mistrzyni pierogow ruskich:-D Ale proporcji nie potrafie podoac - robie na oko...

Cytryna ma racje z tymi spacerami. Te rady o 2 tygodniach sa jakies przestarzale;] Przeciez dziecko JUZ pierwszy kontakt z powietrzem na dworze ma podczas powrotu do domu ze szpitala!

Pola - croissanty z LIdla.... Mniammmm uwielbiam <3

Ewusia - i w Biedronce teraz sa tez rzeczy dla dzidziusiow ;) Body, kocyki, okrycia kapielowe...

A w Lidlu sie teraz obudzili jak my juz rodzic bedziemy :dry:

Ja sie drzemlam standardowo 2 godzinki. Skurczyki troche rzadsze sa. Mogly by mi wody odejsc to przynajmniej bym wiedziala ze to juz. A brzuch mnie pobolewa caly czas, tylko ciut mocniej przy skurczu...
 
hej dziewczyny, bardzo rzadko sie tu udzielalam ale chyba teraz tez dolacze do waszego klubu marud;-) Tez siedze i sie zastanawiam kiedy mala zechce wyjsc bo objawow jakichkolwiek brak :baffled: moze troszke wiecej sluzu ale to pewnie zwykle uplawy, bo na czop mi to nie wyglada ani troszke. Tez sie zastanawiam jak wy, czy bede umiala odroznic wlasciwa akcje porodowa od tej falszywej, obym zdazyla dojechac do szpitala bo to to mnie narazie najbardziej stresuje. W sumie nie powinnam narzekac bo nie czuje sie zle, nie puchna mi nogi, wielgasna tez jakos nie jestem ale juz miednica pobolewa od tego spania na bokach no i mala sie wierci wieczorami bardzo. Jak ja marze o snie na brzuchu :tak:

Czy ktoras z was ma tez termin na 28 maja, z tego co zauwazylam po suwaczkach to chyba tez i Perfecta?
 
wróciłam dziewczynki, musiałam odespać nerwy. Niestety poród się nie szykuje, dostałam skierowanie i 21 mam się udać do szpitala. Tam jeszcze poczekają dzień lub dwa, a później wyganiamy Mikołaja z rzucha. Naprawdę bardzo chce tego uniknąć. Zobaczymy... narazie muszę się jakoś odstresować. No przynajmniej juz nie czekam na ten porod bo wiem ze w najblizszych dniach sie nie odbedzie.

A i Eklerka, pytalas kto Cie przebije, wiec chyba ja aspiruje do tej roli.
 
Kolorowa - dzięki za info w sprawie promocji w Lidlu - bodziaki są bardzo ładne :tak: A staniki do karmienia niestety w "małych" rozmiarach :-( Największy rozmiar to 85D

Julka, widzę że Ty też bez dostępu do fb więc uboższa w informacje. Dziewczyny informujcie nas też co tam słychać u Majówek :-D:cool2: Z góry dzięki!
 
kurnaaaa miałam nie spać w dzień ale mnie zmożyło i przespałam 2,5 godziny teraz jestem pomięta od dziwnej pozycji na sofie, nie mam obiadu, nic nie posprzątane i pewnie jeszcze znowu w nocy spać nie będe ;//
Jak mnie końcówka tej ciąży wykańcza ...
marciosz kurna dziewczyno... trzymaj się jakoś widzę twoje dziecię tak zaklinowane jak i nasze a nawet lepiej ...

laski weźcie piszcie na FB do marciosz to was doda do naszej ekskluzywnej grupy dzierlatek :cool2:
 
reklama
Sembo - ogarniaj się śpiochu bo chyba masz niedługo gościa ;-) Czy coś pokićkałam??

Marciosz - kciuki żebyś nie musiała mieć wywoływanego porodu, choć coś czuję że się nie wywiniesz...

joasia81 - ja mam termin na 23-25 maja, ale po ostatnim usg lekarz powiedział, żebym się raczej nastawiała na 28 maja :tak: Mam podobno dużo wód płodowych i synkowi się nie będzie spieszyć :baffled:
 
Do góry