reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Marciosz,fajnie ze sie odezwałas:-) wesprzemy cie do 21.05!

Sembo,ja wiem ze marciosz może dodać nas do fb,tylko ze ja nie mam konta na fb i raczej mieć nie będę, taki mój wymysł:p
 
reklama
czescja
rano bylam z mala u pediatry, mala od dwoch dni ciezko oddycha jakby charczala polozna powiedziala zeby lepiej zbadal to lekarz gdyz miala przypadek ze dziecko mialo dziurke w sercu i tak to sie objawilo wiec spanikowana poszlam do lekarza ale na szczescie serduszko zdrowe plucka czyste wszystko ok zwykla niemowleca sapka, ale zawsze lepiej sie upewnic

marciosz- trzymam kciuki by uparciuszek twoj jednak sam zdecydowal wyjsc juz do mamusi :-)

co do spacerow my wychodzimy i nie czekalam 2 tygodni, to przestarzale ale niestety utarte ze trzeba czekac jakis czas werandowac itp, jesli dziecko jest gotowe opuscic szpital jest tezgotowe na spacer, ztego co wiem przy -10 i wiecejnalezy sie powstrzymac i gdy jest mgla, w czasie ulewy i sztormu pewnie tez zadna z nas by nie wyszla ale przy normalnejpogodzie nie ma przeciwwskazan

jesli chodzi o karmienie piersia to ja walcze jak moge:-) z synkiem poddalam sie po 3 miesiacach i faktycznie mialam duze wyrzuty sumienia do dzis zaluje ze nie zacisnelam zebow i nie dalam rady teraz staram sie jak moge i narazie na moim mleku mala jest i na cycu, raz dziennie dostaje butle ale tez zmoim mlekiem

Perfecta- ja mam synka chorowitka jak mi sie rozchoruje skorzystam z rad jesli sie podzielisz:-)

co do szczepionek u nas sa za darmo my szczepic mala bedziemy skojarzonymi tak jak synka, jedyne na co napewno nie bede szczepila jej- ale to juz jako nastolatke - to szczepienie przeciw rakowi szyjki macicy, nie jestem przekonana do tej szczepionki do innych moze tez nie az tak ale jednak bardziej na tak niz na nie
 
mam gościa, za dwie godziny właśnie ... ale humor mam raczej niegościnny, tak jej będę narzekała że szybko sobie pójdzie.
 
Nia moja tez chrypie, wydaje mi sie ze to od płaczu. Ale chrypie jakby popiła wczoraj haha
poza tym nie wiem o co chodzi ale ons praktycznie nie sypia wiec ja chodze wymeczona, mialam smoka nie dawac ale to moje zbawienie.
 
Hej,
co tu zaglądam, to muszę sobie przerywać, bo mnie Ptysia nawołuje.

Ja będę szczepiała 5w1 + pneumokoki. Rota sobie daruję.

Nanu ja przy obkurczaniu macicy też kilka razy miałam ból okropny, nie martw się na zapas.


Znowu woła mnie laktatorka, więc idę.
 
Ziewam trochęęęęę... W. wykąpie Kluska, zasiadam z barem mlecznym na wierzchu i oglądamy w końcu "Grę o tron", bo dopiero co napisy się pojawiły... :dry:
 
reklama
Do góry