reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dzieki dziewczynki ze mnie utwierdzilyscie. Moja polozna w ogóle ma jakieś starodawne podejście. W takim razie jutro jeśli będzie pogoda zaliczany pierwszy spacerek. :)

Kasienka urodzisz ja ci to mówię :)
 
kolorowa20 termin.. achh ten termin... początek ciąży prowadziłam w Polsce i tam termin miałam na 6 Maja ;D tutaj z kolei zmienili mi go na wczoraj ;) czyli na 15-ego ;)

kurka wodna.. raz mam skurcze co 6 minut, raz co dziesięć.. Kazdy mniej wiecej trwa minute.. a czopu mi juz tyle oldeszlo od rana ze hohoh.. aby bylo po wszystkim do jutra ;)
 
Sa5mia - masz to samo co ja... Skurcze raz co 20, 25, 10 minut... A czop mi juz wylazl chyba w calosci bo od rana juz nic nie bylo. Strasznie mnie mecza te skurcze ;/ Bo sa caaaaaaly dzien...
 
No to dziewczyny trzymam &&&&&&&&& za dzisiejszą waszą noc- mysle ze do jutra coś sie ruszy.
u mnie niestety nic sie nie dzieje i jutro indukcja porodu:dry: zobaczymy jak wogole tą noc prześpię niby sie nie boje ale....
jednak:baffled:
 
a ja dziś klapłam na dupsko, spadłam z fotela jak zakładałam sandały, bidak nie wytrzymał mojego ciężaru ... dupka mnie boli, reka boli, ale młody aktywny wiec wszytsko jest ok.

Ciekawe ile mnie przetrzymają w spzitalu, ale nawet się ciesze ze tam ide, potrzebuje wypocząć, poleżeć :)
 
edytka kciuki za jutro &&&&&
u mnie bez zmian, tylko czuje się mniej zdołowana, wizyta i wygłupy z szefową poprawiły mi humor, objadłyśmy się ciastkami, opiły kawą i obgadały wszystkich :) przez chwilę zapomniałam że jestem w ciąży.
Jutro wreszcie weekend, mam mężowatego dla siebie i nie muszę siedzieć całymi dniami sama w domu ;) humor się poprawił.
 
reklama
hej

Was doczytac....echhhh

nowe majowe witam :)

spakowane-nadal powodzenia

szczepienia-u nas 5w1+ospa wietrzna, tak szczepilismy Anie i teraz blizniaki tez bedziemy

jesli chodzi o karmienie piersia ja nie mam wyrzutow sumienia wcale a wcale....mleka malo, brodawki duze, buzie za male...czasu na sciaganie zabraklo i tyle
Tyle dzieciakow wychowalo sie na mm wiec i moje tez urosna...

wiecej nie pamietam, poza tym ide spac bo moje glodomorki niedlugo beda wstawac

trzymajcie sie

edyta-oby poszlo jak najszybciej &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry