reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
To dawajcie znać jak będziecie się umawiać; )
Tylko ja z forum nie zawsze ns bieżąco wiec może info ns fb poproszę; )
Ale super!
 
Nanulika i Wikki, wyslalam maila z namiarami na siebie, bede nadawać po przyjeździe.Fajnie bedzie poznać Was I Wasze kruszynki w realu:-)
 
czesc
i ja sie melduje po dlugiej nieobecnosci spowodowana dwojka lobuzow i nauka, w piatek mialam egzamin na uni i caly wolny czas siedzialam w ksiazkach z mala uwieszona na mnie
my caly czas na (.)(.) mimo poczatkowych klopotow zagryzlam zeby i dalysmy rade, choc male kryzysy sie po drodze ciagle przytrafiaja to chcialabym min 16 tygodni a najlepiej pol roku tylko tak karmic
mala rosnie ladnie teznalezy do tych mocno przybierajacych na wadze, mamy tylko szeroko pieluchowac gdyz bioderko prawe troszke zle wypadlo przy badaniu i 28 idziemy na kontrol i na pierwsze szczepienie
w ubieglym tygodniu mala tez juz zaliczyla swoje pierwsze przeziebienie, a myslalam ze karmiac piersia uchronie ja od tego... no ale wszyscy bylismy chorzy wieci ona zlapala

fajnie macie dziewczyny ze sie spotkacie

troche mi szkoda ze tak duzo poznikalo na fb,ale pewnie tam wam wygodniej pisac :-)

milego dnia
 
Dzień dobry;
ja odkryłamnowy sposób karmienia nocnego :-)
Małą na spika a ja ebook w tel. I tym sposobem dziś prawie nie spałam, bo mnie książka tak wciągnęła :-D
Stara a głupia jestem...


Dzięki george :) daję jej smoka ale jak tylko wkładam jej go do buzi to ona ma odruch wymiotny ... i nie umie go złapać ... kupiłam już też inny (tzn. z inną końcówką) i jest to samo :/ czasem jej się uda go załapać (zazwyczaj na spacerze - nie wiem dla czego jak jedzie w wózku to go ssie:szok:)

Ale wam tego spotkania zazdroszczę!!!!

Nia mnie też na fb wygodniej z tel pisać, a przy kompie mało siedzę, bo mi rąk brakuje.
A co do karmienia cyckami, to chciałabym tak do roku, ale jak będzie- zobaczymy.
Na razie pobudzam się nowym cudnym laktatorem Lovi i dzięki niemu mam nadzieję wytrwać w postanowieniu.
 
Zapooooo, Lovi jest obłędny! Podpisuję się ręcyma i nogyma! I u mnie w końcu coś rusza, bo dziś po raz pierwszy odciągnęłam całe 50 ml z obu piersi i to w 1,5h po poprzednim karmieniu. Powiedz mi tylko jakim systemem pobudzasz? I na jakim poziomie ustawiasz głębokie ssanie (ja na 7)?

Ej, Buddzie wczoraj też coś wylazło na ramieniu, taka gulka. Ale poszukałam u dr Google, że to faktycznie po gruźlicy :tak:

Co robicie dziś na obiad? Ja mam baraninkę, ziemniaczki młode iiiiii... uwaga... młodą kapustę z koperkiem. Może koperek zneutralizuje ewentualne dolegliwości związane z kapustą?
 
Nanu moja mała jak wczoraj o 21:30 usnęła tak o 5:00 pobudka na cyca i potem dopiero o 9:00 :szok::szok::szok: aż sprawdzałam, czy ten zegar na pewno dobrze nastawiony;-). Też uważam, że fajnie by było się spotkać.

George dzięki za rady :) będę próbowała z tym smokiem;-) MOja starsza też nie chciała ssać .. więc jej nie przymuszałam, ale ona była takim śpiochem i karmienie wyglądało całkiem inaczej (tzn. wydoiła cyce i szła spać na kilka godzin)

Cytryna ja już jadłam młodą kapustę z koperkiem (duuuuuuuuuużą ilością koperku) i nic się małej nie działo ;-) ale ja wiem - każde dziecko inne ;-) ja i tak generalnie jem wszystko (oprócz smażonego panierowanego i bardzo pikantnych potraw też unikam)

Nia i jak egzamin???? kiedy wyniki??????????? Podziwiam Cię, że dajesz radę się jeszcze uczyć.

Mała zasnęła właśnie :szok::szok::szok: Chyba wezmę się za prasowanie, bo kolejne 2 suszarki już schną na balkonie a poprzednie jeszcze nie wyprasowane :dry: tylko, żeby mi się chciało:dry::dry:
 
Aska- dziekuje, egzamin napewno zdalam ale nie wiem jeszcze na jaka ocene, egzamin trwal 5 godzin i po polowie bylo umowione z profesorka ze wychodze nakarmic mala, moj m czekal w biurze profesorki, do polowy czasu mialam juz 3/4 pracy i w tym czasie prof ja przejrzala i po egzaminie powiedziala mi zebym sie nie martwila gdyz napewno zdalam dobrze, jak dobrze i czy napewno dobrze bede wiedziala jak to dostane pisemnie ale to za jakies 2 tygodnie :-) musze przyznac ze ciezko cos wchodzi mi do glowy przy tej dwojce, ale w koncu musze i chce skonczyc moje studia wiec trzeba sie wziac do kupy i uczyc :-)
ja tez pranie codziennie chyba robie ale pogoda dopisuje wiec szybko schnie, fanka prasowania nie uestem prasuje na biezaco dla dzieci a dla nas z m jak jest potrzeba :-)

ok zlamalam swoje postanowienie i wrocilam na fb, napisalam do Framamy jak tam do was moge sie dostac, mam nadzieje ze niedlugo bede z wami :-)
 
reklama
Mialam dzisiaj zamiar na krotki spacerek z Maluchem wyruszyc a tu burza :wściekła/y:
Dzisiaj na obiad to co wczoraj - pieczone poledwiczki, ziemniaczki i salatka.

Wczoraj mielismy pierwsza wizyte u dziadkow - babcia oszalala z radosci a synek byl grzeczny.

Wiecie co, przeraza mnie przyszly tydzien bo moj A wraca do pracy i ja zostaje sama z mlodym. Czy Wy dajecie rade??? Dodatkowo w kolejnym tygodniu A jedzie w delegacje do Finlandii i wtedy moja mama przyjedzie na tydzien wiec mniej sie boje. Ale bede tesknic.... :(
 
Do góry