reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam dziewczyny ,dopiero teraz ma chwile żeby cos napisac ,caly dzień sama z dzieckiem malutka prawie w dzień nie spi maksymalnie 30 minut no chyba ,ze jesteśmy na spacerze to dłużej ale tylko w ruchu, 21 i ja już padam i tak dzień za dniem .
 
reklama
Evi skąd ja to znam :( wszystkie dni takie same ... a mała nawet teraz śpi na mnie ... a jak ją odkładam to się zaraz budzi ... ale ja w sumie to bardzo lubię tę bliskość ... ten czas jest niesamowity :)
 
Szkoda, że bliżej siebie nie mieszkamy. Można by się spotkać i ponarzekać.
U mnie dziś nareszcie słonko, więc humor mam ciut lepszy.
 
cześć dziewczyny. kurcze nie mam czasu nawet pisać. ale znow mam problem. maly od 2 tyg. jest na butelce- bebilon petti. w ubieglym tyg. po 5 dniach podawania tego mleka dzecko dostało krostki- myslalam ze to potowki- pisalam wam. ale to chyba jednak nie one. cala buska w krostkach wczoraj zeszlo na brzuszek- tylko tam ma plamki i dzis na nóżkach. czy to od mleka?? przeciez ono jest delikatne. a do tego jeszcze od wczoraj kupa w każdą pieluchę i strasznie śmierdzi a wogole to marudny. dziś jade do lekarza zobaczymy. Ciekawe czy nie skanczy sie na nutramigenie.
 
Cześć baby;
Nia szybko sobie twój synek dziewczynę znalazł :-D
Edyta i jak po lekarzu? Dowiedziałaś się czegoś?

U nas piękna pogoda, aż nie chce się w domu siedzieć!!!
 
Witam dziewczyny ,u mnie dziś piekna pogoda i humor mam dobry wyspałam się malutka budzila się na karmienie tylko raz oby jej tak zostało .
Cisza na forum .
 
Hej dziewczynki! ja ostatnio zupełny brak czasu na wszystko. Do tego Ada coś mi się poprrzestawiała i wybudza się często w nocy. Dzisiaj np od 3 do 6 leżała sobie i śmiała się do zabawek ale oczywiście musiała mieć widownię bo jak tylko się polożyłam do łóżka to od razu ryk był. Tym sposobem chodzę niewyspana i z bolącą głową.
Do tego moja mała ma najprawdopodobniej uczulenie na słońce więc mimo pięknej pogody kisimy się w domku i tylko popołudniami na chwilkę wychodzimy żeby za długo na słoneczku nie była....koszmar jakiś!!!!
Ale na szczeście mamy też dobre wieści USG bioderek ok a po wizycie u okulisty okazało się że okulistycznie nie ma żadnych zmian a zmniejszona szpara powiekowa najprawdopodobniej jest skutkiem uszkodzenia nerwu podczas porodu....ech......

Ja cie wiolonczela to miałaś niezłe przeżycia....całe szczęście że wszystko dobrze się skończyło.

Edyta faktycznie dziwna ta wysypka..kurcze żeby tylko to uczulenie nie było:no:
Nia ale czad...kochliwego masz synka:) a tak swoją drogą my też w usta nie całujemy i innym też nie pozwalam:tak:

Miłego dnia majóweczki :)
 
Heeej!
Trzeci raz dzisiaj siadam zeby napisac.Mam nadzieje,ze tym razem sie uda :-)

U nas epidemia jakas.Mloda sie rozchorowala a poniewaz przyjechali goscie i spala z nami w sypialni-ja z Malizna tez chore.Kaszle,kichania-prychania.Ja obolala straszliwie i niewyspana.Malizna lepiej ale kropie jej nosa i kropelki na kaszel podaje...:baffled: Na domiar zlego piesowata tez dzisiaj sie wziela i rozlozyla.Musialam meza na gwalt sciagac do domu i weterynarza odwiedzac.Na szczescie to tylko ostra reakcja alergiczna.Sek w tym ze jeszcze nie wiadomo na co :dry:

Za to jak ja kocham miec gosci(niestety czesc tez zarazona)!Tlum ludzi,cyrk na kolkach,nieustajace zamieszanie...I wyobrazcie sobie,ze po ich wyjezdzie mam wrazenie jakby w domu panowal spokoj! To niesamowita sprawa.Dawno nie myslalam w ten sposob we wlasnym domu :-D Moze to choroba sie na leb rzucila?

Wiolonczela grunt to zimna krew.Najwazniejsze,ze to zle dobrego poczatki byly!

Edyta daj znac co z tymi krostkami?Pranie w krochmalu podzialalo i potowek sie pozylymy.Za to teraz z ciemieniucha walcze...Jak nie urok to...

Nia nasza Mloda tez ma wielbiciela.Nawet ostatnio dala mu buziaka :tak: Ale ona traktuje go "tylko jak przyjaciela" i ja bym na jego miejscu za duzo sobie nie wyobrazala :-) Ale jego mama mowila mi,ze on jej opowiada w domu jaki w Mlodej ogromnie zakochany jest...:sorry2:

Heh Evi moja tez tylko raz...od 2:45 do 4:25 ten raz trwal...

Teraz Mlodziezy bylo padlo.Po 2,5godzinnej arii zalobnej.Ze zmeczenia.

Ja za ciaza nie tesknie :dry: Moze i kopniaki byly ok.Ale ta ciaza to dla mnie ciagle mdlosci,mdlosci i jeszcze po stokroc.:dry: Ale jak na Malizne patrze to sie zastanawiam jakim cudem 3 miesiace temu nie bylo jej znami?Przeciez ja ja kocham cale zycie!
 
reklama
Witajcie. mama pojechała szybciej niż zamierzała, bo opryszczka rozlała jej się na połowę buzi i bała się , że zarazi dzieci, a i pewnie miała dość , że jej na każdym kroku pilnowałam, co by ręce myła itd , strasznie sie boje tej choroby, bo w rodzinie męża strasznie ciężkie neurologiczne powikłanie właśnie po pierwotnym zarażeniu.
Natalia to nieciekawie z tym uczuleniem, lata w końcu przed nami, pozostaje mieć nadzieje, że to minie za chwile, w końcu dzidzia teraz mała i ta skóra jeszcze taka wrażliwa.

mdła zdrówka dla Was, ja nie wiem czy lubię mieć gości na dłużej, takie zamieszanie , uwielbiam spokój i swobodę.

zapominajka czy Twoja mała ma jeszcze pryszcze i czy Ty dalej na diecie?

u mnie dziś w nocy tez tylko jedno karmienie , dziś było super wyspałam się nawet.

Jedziecie gdzieś na wakacje w tym roku?
 
Do góry