reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Nie Anna tylko Hanna :) A obchodzi sie jednego dnia! ;-)
Mina mojego ojczyma naprawde byla bezcenna,kiedy uslyszal,ze wlasnie zjadl zupe z marchwi i pomaranczy :-D Ide pakowac gary do zmywary.Mloda sprzedana sasiadom-tapla sie w sadzawce.Malizna dzisiaj przespala bez przerwy 3h!!! Pierwszy raz odkad skonczyla 3 dni.W szoku jestem :eek: Oczywiscie bylam sprawdzac czy nic jej nie jest!:-D
 
Mdła-wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam
wierzcie, ze rzeczywiscie czasami trudno ogarnąc to wszystko, dlatego mam te gorsze dni, kiedy twierdze, ze te nasze blizniaki to jakas kara dla mnie, a nie zaden dar...
Z drugiej jednak strony nie wyobrazam sobie zeby ich nie bylo. Ciesze sie ze sa zdrowe, dobrze sie rozwijaja, a ze ciezko jest....no coz....kiedys urosna :)
Kazdy usmiech wynagradza trudy i te nieprzespane nocki.
Gdyby byly takie jak Ania to ryczalabym non stop. Na szczescie tak to sie uklada, ze nawet dwojka jest spokojniejsza niz byla ich starsza siostra :)
 
Czesc babeczki ;)

Mdła -wszystkiego naj, naj ! Zaintrygowala mnie ta zupa marchwiowo-pomaranczowa... Jak sie ja robi?

Nie starcza mi czasu zeby tu nadrabiac, ale postaram sie troche ogarnac i zagladac czesciej ;)

Elajar - no z blizniakami i starsza siostra musi byc kolorowo ;) Ja czasem nie potrafie ogarnac jednego Marcela, wiec podziwiam cie naprawde!!!
 
Dzień dobry drogie mamusie, u nas dziś zapowiada się bardzo upalny dzień wiec ubieramy się cala rodzinka (nareszcie sobota m ma wolne)jedziemy do mojej mamy:laugh2:.
Mdla - wszystkiego najlepszego :)))

Moja malutka już cala noc przesypia od 2 dni oby jej tak zostało :-).

POZDRAWIAM :-)
 
Mdla wszystkiego naj naj
Wkoncu usiadlam na komputer ,,,moja corka tylko siedzi i gra w swoje gierki ,a ja biegam z Dorim jak walnieta :-D ....U nas tez upaly juz troche mam ich dosc co ja sie poce to i dziecie mi steka bo spanie w upal ciezkie tylko w bodkach go klade i to nie pomaga :tak:....
Elajar -Ja tez tak mysle dzieci rosna nie jest zle ,,jak zaczynam wyc ze mi zle Dorian sie usmiecha i jest ok ;-) cierpliwosc ...
A tak na marginesie kto mnie przyjmie na Fb bo ja sie dopukac nie moge do was :-(
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny!
dawno mnie tu nie było bo kryzysowo-dzieciowo u mnie:-( jakoś mi to macierzyństwo nie wychodzi:sorry2:
teraz jest już lepiej, a to chyba za sprawą tego że Bąbel zaczyna więcej dostrzegać, więc leżaczek i mata edukacyjna baaaardzo pomagają i już tyle nie noszę na rękach mojego szkraba;-)

a swoją drogą mata edukacyjna pomogła w kolce, takie mam odczucia, bo Dominik tak szaleje nóżkami na macie, że wszystkie gazy z brzuszka schodzą, a potem wymęczony harcami zasypia szybciej:-)

jeśli chodzi o pożycie małżeńskie, jakoś nie mogę się przełamać...chyba przez to że byłam tak pocięta, a kilogramy-na początku waga stała jak zaklęta, a od kiedy Bąbel mnie wymęczył noszeniem, marudzeniem i karmieniem (karmię tylko (.)(.)) zostały tylko 2kg do zrzucenia:tak:


miłej niedzieli:happy2:
 
Heeej!
Dzieki wszystkim za zyczenia.W zasadzie nie obchodze imienin i przysiegam,ze zapraszajac mame na obiad zupelnie nie pamietalam o nich :-D A zupa marchwiowa jest banalnie prosta.Marchewke kroje w plasterki i dusze w masle z cebulka i tymiankiem 10 minut,pozniej zalewam wywarem wyrzywnym i pol szklanki wycisnietego soku z pomaranczy.Gotuje az zmieknie,miksuje,doprawiam do smaku czym sie chce.Mozna dodac mleko kokosowe,smietanke(ja dalam jogurt).

Zamieszanie z maluchami w domu!Malizna tez jakby spokojniejsza sie zrobila.Juz pisalam,ze coraz lepiej sie dogadujemy.Ja juz nie mam takiego cisnienia zeby robic wszystko jak zaplanowalam i dzieki temu wychodzi mi lepsza srednia niz wczesniej :tak: Staram sie cieszyc kazda chwila bo ona tak szybko rosnie...a starsza to juz w ogole przeciez potrafi nas porzucic na caly dzien! Wczoraj byl basen-wymienialismy sie w wodzie i opieka nad Malizna.Spotkalam nauczyciela od plywania dzidziowego.Cwiczymy w wannie :-D Dzisiaj termometr pokazuje TYLKO 30°C! A jutro ma byc caly dzien deszcz i 25 :-D Szczescie niejedno ma imie :-D

Kinga ja bezfb-owa wiec nie pomoge.Poza tym jak przejdziesz na ciemna strone mocy to wsiakniesz :dry: Zartuje :-D Z tego co pamietam-Marciosz przyjmowala na fb.
 
reklama
Do góry