reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
reklama
Wiem ze są wakacje,ale jak tam Wasze powroty do pracy?
Ja zaczęłam prawdziwy kryzys w związku z powrotem za 1,5 tyg...
Mam lęki...że nie będę widziała,nie będę wiedziała co robi,czy glodny,czy placze....
Dzis od rana płacze sama z siebie... Do tego firma mi się sypie i niby wracam ale wiem że na niedlugo :(
 
Ja też od 6 miesiąca. Córka nie chciała jeść mojego. Nie spotkałam się wcześniej z czymś takim by dziecko samo odrzucalo pierś.

A ja jutro robię imprezę urodzinową. Hania urodziła się 31 maja, chyba jako ostatnie majowe maleństwo. Teraz siedzę do późna i robię tort.
my jestesmy z 1 czerwca ;)

Dziewczyny nie nadrobię tak Was tylko przeleciałam ;p/.
Ja też karmię piersią . Igor chodzi od połowy kwietnia. Teraz to już biega. wózek w ogóle nie potrzebny. Ciągle gra w piłkę . Skubany jest w tym dobry .
Mówi : mama tata baba papa nasladuje :kota psa krowe auto. robi papa. wynosi po sobie papmpersy rozbiera sie do kąpania (skarpetki spodnie pieluche) wie jak coś kaze mu przynieść. wie gdzie wyrzucić smieci. sam je , sam pije. jest bardzo samodzielny porównując go do starszaka.
Wreszcie nadrobiliśmy sesję chrzcinową ;).
Martwi mnie tylko, że starszaka potrafi uderzyć.
Ja siedzę w domu aż pójdzie do przedszkola. Nie mamy za różowej sytuacji ale sobie radzimy.

a ile ważą i mierzą wasze dzieci?
 

Załączniki

  • Plener (44) .jpg
    Plener (44) .jpg
    255 KB · Wyświetleń: 139
em-es-zet jak tam sytuacja ?
Aleks od poniedziałku idzie do żłobka, ciekawe jak to będzie.. Już czuję jak mi będzie smutno.

amazonka - jak Ty tego dokonałaś ? :) gratuluję :) mój przy Twoim to jakaś dupa wołowa hahaha nie chce skubaniec za nic puścić mojej ręki jak chodzi, chyba się boi.
Super zdjęcie :)
Mój syn waży około 9300 chyba, a długości niecałe 80 chyba, nie wiem dokładnie, bo dawno nie sprawdzałam :)
 
Ja zmieniłam wózek z quinny moodd na spacerówkę recaro citylife. Jestem bardzo zadowolona z niej ma wszystko to czego mi było trzeba :) Na poczatku chciałam baby jogger ale teraz widze że to była słuszna decyzja że wybrałam recaro. Ma duży daszek, ogromny kosz pod wózkiem, rozkłada sie na płasko i ma dużo miejsca, ma pałąk zupełnie inny niż w quinny i okienko w daszku i waży 10 kg a nie 16 :) Ja narazie nie wracam do pracy bo mi się nie opłaca płacić w Warszawie za prywatny żłobek 1500 zł plus wyżywienie. Później niestety wychowawczy albo drugie bobo :) zobaczymy bo bardzo bym chciała odrazu drugie, ale mam obawy czy ogarne dwójkę. Jakbym zaszła teraz w ciąże to Mia by miała akurat bunt dwulatka i troche mnie to odstrasza
 
Ostatnia edycja:
Co do mowy to mówi tylko mama, tata, da, to to = co to i ciągle coś po swojemu. Za to biega jak szalona i terroryzuje jak czegoś nie dostanie co akurat bardzo chce.
 
Corrine
Wrocilam do pracy od 1 sierpnia. Było ciężko ale caly miesiąc jest jeszcze mlody w domu z tatusiem /urlop/ więc jest ok. Chlopaki super sobie radzą, bez dramatów. Od 1 września zlobek wiec tu będzie gorzej...a moze nie? Dalej sciagam pokarm...sama nie wiem jak ja to ogarniam,ale ogarniam. W pracy niedowierzali mi i musze co 2 msc przedkladac zaświadczenie od lekarza ze karmie zeby móc korzystać z godzinnej przerwy. Felo jeszcze nie chodzi,ale bylam wczoraj z nim u lekarza rehabilitacji / urodzil się z obniżonym napięciem miesniowym / i jest pelna gotowość mięśni i stawów do chodzenia tylko chęci brak...ale zasuwa kolo mebli i za rękę... Wszystkie etapy osiąga trochę później po prostu
 
eM-eS-Zet - i jak żłobek ? Aleks od 8 sierpnia chodzi do żłobka. Był 3 dni i się rozchorował :p przez 5 dni go podkurowałam i poszedł znowu.Po kolejnych 3 dniach rozchorował się już totalnie. 2 tygodnie siedział z moją mamą w domu, która na szczęście tak poustawiała sobie pracę, że mogła się nim zajmować.Inaczej pierwszego dnia pracy przyniosłabym L4 :D też musiałam donieść zaświadczenie od lekarza o karmieniu :) ale karmię już coraz mniej. Tylko rano i po pracy i na noc. W nocy udało nam się go oduczyć i jest wielki sukces! jutro miał iść ponownie do żłobka, ale od nocy w sobotę ma wielką gorączkę :( idą mu cztery czwórki :( biedak strasznie się męczy, boli go, nic nie chce jeść ani pić.
Aleks chodzi już wreszcie, zasuwa i bardzo go to cieszy :) nie martw się, Twój na pewno też się w końcu przełamie :)
 
reklama
Felo tez po 7 dniach w żłobku początek zapalenia oskrzeli,,,7 dni kuracji i do zlobka... Zobaczymy co dalej. Ale armagedon chorobowy... Dziś znajoma mowila ze bylo 4 dzieci na 17...ehh...a jesień i czas chorób dopiero przed nami
 
Do góry