reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Najważniejsze, nie dać się zwariować. Być czujnym ale też nie tracić głowy. Na pocieszenie powiem ze tylko 2 procent kobiet ma niby niewydolnośc szyjkowa. Która była dobra ze statystyki? Skoro ja jestem w tych dwóch procentach to wy macie duże szanse się uchronić ;-)
 
reklama
Migatka jakby patrzeć na statystykę to przy twojej niewydolności ro juz żadna z nas nie powinna jej mieć :p nie ma nas więcej niż 50 ciężarówek :)
 
Ja mam na razie dość długą szyjkę (4cm). Mam nadzieję, że już tak zostanie.

Brzuch mnie wkurza.
Zaczyna mi przeszkadzać i mam wrażenie, że się zrobił mało pojemny.
Najadłam się dziś strasznie.. Wiem, ale nie mogłam się powstrzymać. Teraz mam wrażenie, że zaraz pęknę!
Kiedyś bez problemu bym to wszystko pochłonęła i brzuch miałby się dość dobrze, a teraz czuję się, jak nadmuchana. :cool:
 
Hej z rana
Ja jak byłam w ciaży z bliźniakami to szyke sprawdzali sie tylko palpacyjnie I określano czy jest dług czy krótka czyli mozna to prawdzicbtyle ze nie z taka dokładnością jak teraz
Mi na badaniu przez usg od dołu sprawdziła szyke u wyszło 33 i powiedziała ze idealnie
Ale Rukmini skoro ty masz 4 to masz sporo dłuższą


Brzuszkiem sie nie przejmuj bi jak leżysz to dzidzia sie inaczej układa i dlatego może Ci sie wydawać ze brzuszek mniejszy

Ja ostatnio jak rano sie budzę i śpię na boku to jak położę sie na plecy to brzuch jest mega do góry wypchany

A ja we wtorek kolejna mam wizyte super :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1419156881.438578.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419156881.438578.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419156881.438578.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 56
Hej dziewuszki. ,dawno mnie tu nie bylo i nadrobienie waszego pisania graniczy z cudem ;) a ja leze sobie w szpitalu,jakiegos malego plamienia dostałam wczoraj nie wiadomo z jakiego powodu a na usg polowkowym wszystko wyszlo ok i z dzidzia i z lozyskiem. Mowia ze moze jakies naczynko znowu mi peklo nie wiadomo, dostalam imunoglobuline bo mam ujemna grupe grwi. Na szczescie crp i morfologia wyszły mi o dziwo dobrze :)
 
reklama
Do góry