reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Witam poświątecznie :)

Ja przed wigilią tak się nastałam przy garach, że potem przez kilka dni miałam okropnie spuchnięte nogi. Troszkę mnie to przeraziło, że to już się zaczyna i postanowiłam, że więcej się tak nie narobię :-) na wagę również boję się wejść :-D najgorsze to to, że teraz mam pełną żarcia i słodkiego lodówkę i zamrażalnik... Co się dało, to pozamrażałam, żeby nie musieć zjeść tego wszystkiego na raz.
Jutro niestety do pracy, ale chyba od środy znowu wezmę sobie wolne i poleniu****ę :)

Macie jakieś plany na sylwestra ? my nie chcieliśmy iść do knajpy, bo mój mąż stwierdził, że nikt mnie nie będzie popychał :-D spędzimy więc ten czas na jakiejś domówce u znajomych.

Ja dzisiaj tez łaziłam po wyprzedażach, ale tylko za biustonoszami. Z dotychczasowych już dawno wyrosłam, a te które miałam to była jakaś masakra. Kupiłam fajny biustonosz w Triumphie za 80 zł - taki już do karmienia, ale jestem przekonana, że do tego czasu to z niego też już wyrosnę :-D

Rukmini
, Twój suwaczek chyba stanął w miejscu...
 
Ostatnia edycja:
Corrine,
Nie wnikam już, co jest z tym suwaczkiem.
Czasem stoi, a jak się 2-3 razy odświeży stronę, to nagle rusza.
Nie mam pojęcia, czemu tak.
U mnie w tej chwili pokazuje dobrze (20 tyg i 1 dzień), ale czasem ma 2-3 dni obsuwy.

Na sylwestra raczej nigdzie się nie wybieramy. Zostaniemy w domu z naszym zwierzyńcem.
To pierwszy sylwester naszego szczeniaka.
I pierwszy bez naszej Czatki... Zawsze trzeba było siedzieć w domu, bo panicznie się bała.
Już się na tym łapię, że sprawdzam, czy są leki uspokajające dla psa... A potem uświadamiam sobie, że nie mamy już psa, który się boi strzałów. Bu..
 
Hej. Ja dzisiaj znowu marsz zaliczyłam 4 kilometrowy. I powiem Wam że super to wypływa na samopoczucie ;-) Mała ostatnio tak kopała a od wczoraj jakiś leń jej się włączył chyba...
 
Ehhh... mój kochany kotek choruje :(
Dzisiaj całą noc nie spałam, szukałam dobrej kliniki, takiej żeby rtg robili. A tutaj na śląsku jeszcze weta nie znalazłam po przeprowadzce :( A dobry wet to podstawa, o tym już wiem po tym jak rok temu uśmiercili moja kotkę konowały!

Stresu cała masa. Kot je bardzo mało od 4 dni i prawie nie kupka :( Zapchał się albo coś połknął..

Dzisiaj pojechaliśmy do Jastrzębia do kliniki gdzie maja rtg ale lekarz nie chciał robić zdjęcia bo nie widział sensu. Dał jakieś zastrzyki i karmę specjalną niby ma pomóc na pracę jelit. Z kolei na forum hodowców zjechali mnie a przede wszystkim tego lekarza i mówią ze to nic nie da i że każdy dzień, godzina się liczy i żebym podała to czy tamto... Ze jak mógł nie zrobić kroplówki i nie zdjęcia itd itd...


wariuję już, przysięgam

jestem coraz głupsza

a co to będzie z dzieckiem dopiero....

No nic poleciałam do apteki, podałam mu jeszcze jakaś miksturę i już półprzytomna "wiszę" nad tą kuwetą i czekam aż się coś pojawi...

trzymajcie kciuki za mojego kochanego kociaka!!!

a mała dzisiaj kopie mnie i daje znać o sobie że ona też tam jest brzuszku :)
 
Domi współczuje co za lekarz
Powinien podać mu kontrast i prześwietlenie i wszystko sie wyjaśni
Szukaj jakieś kliniki ze sprzętem
Po kot Ci padnie !
Powinni zrobic morfologia czyli podstawowe badania jeszcze bo może sie zatruł ?
Współczuje z tymi lekarzami to porażka
 
reklama
Do góry