reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ka_tka Właśnie te moje sny są strasznie realne i dzisaj obudziłam się bo śniło mi się że jakiś facet bił się z oim bratem w moim domu a ja strasznie krzyczałam żeby go zostawił i ten krzyk mnie obudził... ufff mimo że już wiedziałam że to był sen bo przecież się obudziłam to i tak się bałam bo przecież wszystko działo się w mnoim domu a ja tam przecież byłam... :) Zresztą te wszystkie sny dzieją się u mnie w domu... pewnie dlatego że ja spędzam prawie cały dzień tutaj bo biuro mam też w domu więc może nie ma się co dziwić... mam nadzieję że te objawy są dobrą wróżbą bo z ostatniego razu nie kojarzę aż takiego nasilenia zmian humoru, tych snów itd... a nie skończyło się dobrze więc nadzieja jest :) Zresztą : TYM RAZEM BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE! To już postanowione - muszę sobie to powtarzać :)A jak długie masz cykle bo między nami jest mała różnica tyle że ja mam cykle 35 dni?
 
reklama
Witajcie :-)
Parę dni temu zobaczyłam 2 kreseczki na teście, cieszę się ogromnie ale jestem też pełna niepokoju, mam trochę złych doświadczeń w temacie starań i ciąż, dlatego dopiero po wizycie 10 wrześnie uspokoję się jeśli wszystko będzie ok. Termin porodu wychodzi na 5 maja, byłby to cudowny prezent bo mam wtedy imieniny :)
 
Ja umówiłam się do mojego gin na 9 września. Już się nie mogę doczekać. Oby wszystko było ok. Niepokoi mnie ból po obu stronach pachwin i w dole brzucha. Miałyście coś podobnego?? Tłumaczę to tym że jestem po cesarce, ale sama nie wiem...
 
Helenka0203 też czuje taki ból, ale to chyba normalne, pamiętam z pierwszej ciąży że dr mówił coś o więzadłach, tylko nie pamiętam czy tak od początku ciąży można czuć.
 
Hej Mamusie :)

Dzisiaj zrobiłam 2 testy i jak dobrze to w Maju zostanę kolejny raz mamą :)

Zapraszam inne majowe mamy do wspólnych pogaduch :)

Pozdrawiam!
 
Hej Mamusie :)

Jestem, gapą i nie zauważyłam Waszego wątku. Założyłam taki sam ale już zgłosiłam do usunięcia.

Dzisiaj zrobiłam 2 testy i chyba się udało bo oba wyszły pozytywne. W zeszłym miesiącu mimo pozytywnych testów dostałam miesiączkę ale teraz mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Termin z kalkulatora wychodzi mi na 10 maja :)

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry