reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Lisica kto jest teraz ordynatorem ginekologii? Jak rodziłam 2lata temu to był Pelc ale to był taki czas że zmieniali się co chwila. Ja też złego słowa nie mogę powiedzieć,a rodziłam sn.

Zdrowe odżywianie hehehe u mnie nie bardzo jem tylko to na co akurat przyjdzie mi ochota inaczej nie wejdzie, tak jak zajadałam się jabłkami tak teraz nie moge na nie patrzec natomiast jem kilogramami papryke czerwoną świeżą tak normalnie na kanapkę. Mięsa też już coś zjem byle nie był to kurczak. Słodycze nie bardzo. I cola tak jak i w poprzedniej ciąży uwielbiam a normalnie to jej niecierpie
 
reklama
Jej ktoras napisala ze herbaty malinowej nie mozna a ja wypilam caly sloik od Kubusia

Nie można pić naparu z liści malin, który wzmaga skurcze i przyspiesza poród a pity wczesniej dziala poronnie. Podobnie podbiał i bratek.
Herbata zalecana, wlasnie wracam od lekarza z zaleceniem maliny (sok herbata), imbir cytryna tantuum verde
 
Witajcie :-)
Jeśli chodzi o jedzenie to staram się jeść to na co mam ochotę. Odrzuciło mnie od kawy, coli, kurczaka. Jabłka jadł am ale juz nie mogę na nie patrzeć. Najbliżej smaków mi chyba do kokardki ;-)

Niedawno wstałam. Tzn wstałam wcześniej, zawiozlam mala do przedszkola i z bólem głowy znów się położyłam. Wczoraj w sumie czułam się jakby lepiej ale dziś znów wszystko wróciło.
Na obiad mam gołąbki, rodzice przywieźli na weekend. I wyczuwam w farszu przyprawę która mi nie podchodzi ale pyt mamy i dala to co zawsze...
 
Z tym jedzeniem to.jest masakra jakaś. Co.nie zjem to tak to.prędzej czy później zwracam:-( dlugo tak.nie dam rady naprawdę. Jutro na wizycie u ginekologa muszę popytać co robić.
Wróciliśmy od pediatry i znowu jakaś wirusowka
 
Kasiu dzięki za pamięć :) beta z piątku 31509 więc chyba niezle (ze środy >10000).

Kokardka teraz jest Słowik. Wolałam Pelca :-/

A mnie dziś wyjątkowo mdli. I zgagę mam.
 
Katagorka mi w pierwszej ciąży lekarz zlecił tabletki Wit b 6 albo 12. Ja kupiłam takie tabletki z imbir em na mdłości ale jeszcze nie jadłam bo mało pawiow puszczam.mdli mnie codziennie rano i wieczorem ale wtedy wdycham głęboko powietrze kładę się zamykam oczy .
 
reklama
Do góry