reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Martwi mnie to crp a z drugiej strony pocieszam sie tym, że cały czas jest mniej wiecej na tym samym poziomie i nie rośnie...a widze, że mało kto w ciąży to robi.

Bo malo kto nie widzi ze ma stan zapalny bo zazwyczaj sie jakos to objawia :) nie martw sie bo to dalej niskie crp. Nie wiem kto ci mówil ze stany zapalne w pochwie nie maja znaczenia oczywoscie ze maja wlasnie daja lekkie podniesienie jak zepsuty zab, czy zaropialy paznokiec czy zmiana grzubiczna na skorze. Albo grzybek na stopach. No kazda poerdola moze podwyzssyc crp nieznacznie. Jakby ci crp szlalo wysoko to wtedy cos sie dzieje a tak troszke to moze byc kazda *******a.
 
A bo wszystko sie zaczelo od pobytu w szpitalu w 10 tygodniu z powodu krwawienia. Zaczeli mi robic badania i min to crp. Tam norma byla do 1 a ja mialam 1,23, wiec prawie że norma, ale niestety mądrzy lekarze zdecydowali, że dadzą mi antybiotyk amotaks. Po amotaksie dostałam grzybicy i crp zamiast spaść to urosło i tak się ciagnie aż do teraz. Brałam Pimafucin, macmiror ale ciągle czuje, że nie jest ok.

Na grzybka kup sobie tabletki z probiotykiem ginekologicznym. Bo on zadzial zarowno w ukladzie polarmowym jak i rozrodczym odrazu dwa opakowania weź jeden po drugim to ppwinno cibwzmocnic naturalna flore zeby zwalczyla grzybka.
 
hej dziewczyny... jak tam u was z ruchami maleństw? czujecie cos? bo ja jeszcze nic nie czuje i nie wiem czy to powod do zmartwien czy jeszcze mam czas? w pon mam wizyte i sie okaze ...
 
Witam się po długiej nieobecności :-)

AnnaMaria- w poprzedniej ciąży poczułam ruchy jakoś w 17, czy 18 tyg. :-) Podejrzewam, że tym razem może być podobnie :-)
 
AnnaMaria, ja nie czuje, a gin powiedzial, ze dop ok 18 tygodnia powinnam czuć.

Niesmiala, zycze Ci cudownego ślubu, wesela i zdrowego brzdąca :-*
 
reklama
Anna Maria ja czuję ruchy juz od 12-13 tyg. Teraz juz są silne typowe kopniaki i rozciaganie ale ja noszę bliźniaki.z synkiem czułam od ok 16-17 tyg ale on to wogole mało aktywny był. Niewiele się przemieszczal chyba że na szkole rodzenia byliśmy wtedy szalał. Teraz czuję że mam tam nieźle charakterki
 
Do góry