reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Monika nie powinno Ci to zaszkodzić.ja na początku ciąży miałam częste usg ze względu na krwiaka i lekarz mówił ze nie szkodzi to maluchowi . Jak będziesz się przez to lepiej czuć to idź
 
reklama
Monika napewno nie zaszkodzi a polowkowe można robić do 24 tc.tylko nie należy wtedy porównywać malenstw bo od 20 tyg każde rosną indywidualnie,poprostu należy zaufac lekarzowi i wynikom
 
Lisica tak bo od początku miałam fajną lekarkę i nagle na ostatniej wizycie dowiedziałam się że niestety mojej przychodni nie stać już na nią więc wrzucili mnie do jakiegoś faceta. Lekarz niby z bardzo dobrą opinią, zastępca ordynatora w szpitalu(ale nie tam gdzie mam rodzić) a w rzeczywistości patafian jakich mało. Sprzęt w przychodni też pamięta mamucią erę więc zdecydowałam przenieść się do nowo otwartej kliniki obok w mieście. Mają najnowszy sprzęt i także lekarz jest z dobrą opinią (chwała Bogu za portal znanylekarz.pl :p )

Trzymajcie za mnie jutro kciuki :)
 
Ja dziś miałam usg. Miało być zwykłe, ale wyszło połówkowe.
Jak chcę, mogę przyjść na powtórne, ale dopiero w 25 tc, bo wcześniej ponoć nie ma sensu, skoro teraz było..

Chłopak, niestety.
Jakoś się uczę żyć z tą myślą! :-D
 
Dzień dobry. Wyprawiłam synka do przedszkola z worem cukierków (ma dziś urodziny) i jeszcze leżę, ale głodna się robię powoli... Szaroburo i deszczowo :-/ a wczoraj było tak ładnie.
Danielek ma jutro jasełka.
Już nie mogę się doczekać świąt!
 
Lisica - wszystkiego najlepszego dla synka ;-)

Ja też już odliczam dni do świat, chce odpocząć, pobyć trochę z moim nacieszyć sie lenistwem ;-) i jesc bez wyrzutów ;-)

Ale zanim nadejdzie ten blogi czas, czeka mnie trochę ciężkich dni. Trzeba wysprzątać i naszykować wszystko. Ah!
 
reklama
Do góry