reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Colly, Engacka serdeczne gratulacje, dawajcie znać jak maleństwa rosną :-)
Efka27, wiosna2013 dobrze pisze, moim zdaniem też nie warto czekać z glukozą jeszcze dwa tygodnie, zwłaszcza jeśli coś się dzieje.
Dziewczyny, dzięki wielkie za wszystkie rady, chyba powoli z tego wychodzę, ta zupa czosnkowa z kaszą naprawdę pomogła, mimo że smakowała jak słona woda, bo nie czułam żadnych zapachów :eek:
 
reklama
Cześć jestem tu nowa. POstanowiłam dołączyć, bo najbliżsi chyba maja mnie dosyć.
To moja druga ciąża, pierwszy syn właśnie skończył 7 lat. Teraz też będzie chłopczyk.
Czy moge do Was dołączyć mimo że macie już zwarta grupę?:-D
 
Bo do męża nadal nie dociera , że jestem w ciąży w sumie do mnie też nie ;) Po takiej przerwie to czuje sie jak dziewica w tym temacie. i troche zaczynam panikowac, bo pierwszy poród był koszmarem. ale dalszej rodziny na szczęście nie męczę ;)
 
Amazonka witaj. U mnie też dość duża różnica wieku, bo 5,5 roku będzie. Też się trochę obawiam, czy pamiętam wszystko ;-) ale to chyba jak jazda na rowerze - tego się nie zapomina :-D no i jeszcze jest ten instynkt matki - musimy o tym pamiętać ;-)
 
reklama
Hmm ja zawsze chciałąm mieć trójeczkę i wyrobic się z nią przed 30. I żeby dwoje było blisko siebie a to trzecie takie malutkie żeby było. A to rzutem na taśme drugie mam termin 3 tygodnie przed 30. Jak to mówią chcesz rośmieszyć Pana Boga - planuj.
 
Do góry