reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Wiosna ja sie czuje naprawde super. gdyby nie brzuch to bym biegac mogła. al jak sie nachodze to mnie plecy bolą. jedynie kiepsko mi sie sypia. koc między nogi troche pod brzuch znajde pozycjie to musze iśc siku ;))
Lisica dobre wieści . Czytałam wczoraj w m jak mama ze niby do 34 tygodnia dziecko sie obraca ale sa przypadki ze w 38 sie przekręci. a z ciązą idziemy łeb w łeb ;)
 
reklama
Wlasnie ogladam wiadomosci o tej katastrofie lotniczej... Masakra... Tyle ostatnio tych katastrof w powietrzu ze az szok
 
Wiosna u mnie też siedziała główką w dół cały czas, dlatego byłam w lekkim szoku dzisiaj. Co lepsze - nie czułam, kiedy się obróciła (a ruchy to ma jak zawodowy karateka :-D)

Amazonka a już myślałam, że tylko ja zostałam na szarym końcu z datą porodu :-D

Beatko to straszne co się dzieje... Tyle ludzi znów straciło życie.
 
nawet wizytę mamy tego samego dnia ;) tylko ja na 17 ;) .
U mnie na pierwszym USG stwierdził że ciąża jest młodsza i to aż o 11 dni. ostatnią miesiączkę miałam 13 sierpnia ale wydaje mi sie że ja w cąże zaszłam 29 to wtedy w ogóle wychodził by 4 czerwiec. ale coś mi sie wydaje ze nie dotrwamy ;) Więc ja mam te daty w cały świat. trzymam sie tego 20 maja według OM. Ale on na pierwszej stronie karty ciążowej wpisał mi 31 maj.

i jestem ciekawa ile mój szogun waży. Pierworodny ważył 3500 mam nadzieje ze ten drugi nie będzie chciał pokonać brata wystarczy ze jest bardziej ruchliwy już teraz. ale urodziło się wokół mnie teraz czterech chłopców i żaden nie ważył mniej niż 4 kg:szok::szok::szok:

A to co sie dzieje w ogóle na swiecie to już w ogóle masakra. i włączysz głupie FB i ta tyler dzieci prosi o pomoc, nie ukrywam że to wpływa na mnie mega stresująco i dołująco :(

Macie już torby spakowane do szpitala?
 
Lisica dzis mi położna mowila ze dzidzia do 36 tyg ma czas sie ułożyć główka w dół bez problemu a potem juz jej cieżko i często sie nie udaje po 36 tyg jej przekręcić. A moja od stycznia siedzi główka w dół i nie wiem czy sie przekręca bo nie umiem tego wyczuć, raz czułam takie mocne ruchy jakby mnie miała rozerwać.

Ja o tych katastrofach lotniczych to mam dosc latania, a zdąża mi sie w miare często, w zeszłym roku 8 razy :) w tym tez juz 2. Na szczęście jeszcze żyje.
Mimo wszystko bardziej boje sie długich podrozy samochodem.
 
A bo z tymi lotami to tak jest ze jednak sa najbezpieczniejsze... Tylko jak cos juz sie stanie to zycie traci wiele osob...:(
 
Dokładnie
Ja jak latam sam to sie nie boje
Ale jak lecą ze mną dzieci to szał pał, strasznie sie boje

Ja jeszcze nie spakowałam torby
Ale najważniejsze ze jest torba ;)
 
reklama
Do góry