reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

A sorki, od razu zaczęłam szukać info w necie i przy oleju z wiesiołka pojawiał się napar z malin, stąd o nim napisałam z rozpędu :-)
Nie martw się na zapas, jutro lekarz pewnie powie Ci co i jak z tymi wynikami.
 
reklama
A mamy tu jakiegoś moderatora? Skoro już 2 majowe dzieciaczki pojawiły się na świecie, może wartoby stworzyć jakąś listę rozpakowanych mam? :-)
 
I co tam dziewczyny rodzicie ??
ee

ee ja jeszcze poczekam ;)

Corinne widac światełko w tunelu :-D Ja włąśnie teraz przybrałam przez ostatnie 3tygodnie, ale widze że nogi mi lekko puchną
Beata oby juz został wagowo ;-) Ale z drugiej strony kto da rady jak nie baba :)


Do mnie własnie dzwoniła położna i pytała czy działamy z jakims KTG czy nie ;)
Dzis mam wizyte i też mamy sprawdzić jakiego wielkiego gargamela ulepiłam. Dziś pierwsza wizyta przed która sie stresuję.
Trzeba poprawić bikini :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Amazonka, oby tylko nie chciał się przez to światełko już przeciskać :-D ale zauważam coraz wyraźniejsze te skurcze, więc kto wie... ;-) również zaczynam puchnąć, wczoraj była beznadziejna burzowa pogoda i wieczorem to miałam dłonie prawie jak Fiona :-D dobrze, że ominą nas upały letnie!!
Ja swojego bikini dawno już nie widziałam i robię w ciemno :-D

mama - moderator pewnie gdzieś jest, ale siedzi chyba na zamkniętym wątku...
 
Dziewczyny przeciez nie trzeba byc moderatorem zeby stworzyc taka liste :)

Amazonka ja bym jednak nie musiala udowadniac mojej sily ;) powodzenia na wizycie

Corrine ja palce jak fiona to mam od polowy ciazy ;) tez sie ciesze ze nie bedziemy w ciazy latem bo nie wiem co bym zrobila... Chyba bym pękła:D
 
Corinne na idealną bikini przed godziną zero to chłopa zatrudnię, teraz sama jakies przycinki robię i staram sie nie patrzec czy gin jakoś to wzrokiem komentuje :-) Raz sobie "jezyczek" przycięłam:rofl2: i teraz trochę sie boje.

Na wakacje chyba był by koszmar Chociaz ta pogoda też zdradliwa coś mnie węzły bolą :confused2:
 
No ja też o tym myślałam, że dobrze że upały mnie ominą, bo obrzeki dość zaczynają doskwierać. Po poludniu w butach czuję się baaaardzo pełno, a obrączki nie zakładam od jakiegoś miesiąca...bo jak raz wlozylam, to wieczorem był big problem...Z wagą też już dosc kontroluje, ale u mnie sie jeszcze nie zatrzymala. Bąbel chyba nabiera masy, bo 9 dni temu /37 tc/ważył 2500 więc myślę i pocieszam się , ze to idzie w jego masę... ;-)
 
Ja wieczorem mam lekko spuchnięte dłonie i kostki.
Dzisiaj mam wizytę i robiłam już dwa podejścia do bikini. Kiedyś poprosiłam męża, ale tak naprawdę w ciemno lepiej mi wychodzi niż przy jego pomocy.
 
reklama
Do góry