reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

u nas też w dzień spanie kiepsko. spi po 20-30 co 2-3 godziny. i nie wystarczy już włożyć do łóżeczka i dac pielusie o kilku dni nie chce tak spać.

Tez jestem na zamknietej grupie na fb ale to lutówek ;)

Asiaf rozumiem cie doskonale ze swoją grupą jestem już 8 lat w maju minęło. i chyba nikt nie zna tyle sekretów co my jest nasz 36. ale tą wszczynającą burdy byłam ja. ale zawsze dochodziłyśmy do porozumienia. teraz już jest spokój. jesteśmy z różnym statusem materialnym. Jedna jest lekarzem, jedna kuratorem, jenda kadrową ,nauczycielki, , kilka biznes woomen , kury domowe ;) ale tam na forum jesteśmy mami z problemami. są matki z Niemiec z Angli ze Szwecji ;)

Efka Aniaaa mój syn bardzo chorował o przedszkola tydzień w przedszkolu trzy w domu. Az nas wysłali do sanatorium. Myślałam że to pin na wodę ale od tej pory 2 razy był chory a to już włąśnie mija druugi rok o pobytu. Byliśmy na przełomie września i października. i pojechaliśmy z zapaleniem zatok. flagał sie w morzu zmarznięty wracał i nie choruje :). Dodam że zmieniłą lekarza do którego żey dostać antybiotyk musze iśc ze trzy razy. Poprzedni pediatra antybiotyk dawał na wszystko ;)
Efka naczyniaka miał mój starszak płaskiego i ten tez ma trzy na główce na oczku i między oczkami. Miało się wchłonąć starszy ma 7 lat i jak się zdenerwuje to mu wychodzi na czole, mi tez a mam 30 lat ;)\
Smerfetka nie pomogę w tym temacie.
Corine ja jeszcze nie chrzciłam ale podoba mi sie nie podobają graniturki choć starszak miał sztruksowy ;).

Podoba mi sie takie cos chrzest.jpg

Maja mój niewiele młodszy waży 7100 i ;) i popieram Asiaf. Nie utuczysz go jak pediatra gada takie głupoty to go zmień ;). Jest śliczna!! i wygląda jak mój Igor tylko mój ma pobródek większy i waży tyle co mój syn jak miał 7 miesięcy i jest dłuższy już teraz o 10 cm niż starszak jak miał 7 ;) a obaj na cycku. i ten sie mniejszy urodził :)

Nam się buzia nie zamyka cały czas gaworzył. Ale smieje sie w głos i długo na starszego syna. szkoda ze nie moge wam filmiku wstawic ;//
Wystarczy że starszak go po udach gryzie i mówi żeby dawał mu gooneczki to aż pieje. mi tak nie reaguje ;) w ogóle cały czas gaworzy i to tak głośni że aż mu kupiła takiego ryzaka długiego. Uwielbia go i jest troche ciszej ;)
Smerfetka ja szczepie pentaximem ;)
Etsa ale różnica w cenie szczepionki w przychodni u mnie 149 zł w takiej taniej aptece 99 zł wiec zwsze biore recepte i kupuje sama.
corine ja kołderka przykrywam. Ale zaluje ze kupiłąm bawełna i mink straznie jej nie lubie. Dałam się ponieść modzie.

i tak co przeleciąłam jeszcze
-zieciaki śliczne,a le to juz wiecie
- u nas to samo położony w łóżeczku kręci sie ookoła. najbardziej mnie bawi jak wstaje w noc na karmienie a głowa leży tam gdzie powinny być nogi:-)
-Igor też gorzej sypia i częsciej płącze. Może na pogode się przestawiają ??

No to my ziś po szczepieniu. mały klocek wazy 7100 i ma 74 cm. lekarz mówi zebym go nie okarmiała, a ja mówię ze tylko cyc. to aż buzie otworzył kazał sie nie martwić i karmić dalej. tym bardziej ze przez ostatni miesią cjuż sporo mniej przy brał- efekt tego ze sie trzepie ciągle chyba ;)

page.jpg
Gorzej ze starszakiem. Kacper ma koślawośc kolan. i znów dostałw kłądki i jeśli teraz mu nie przejdzie to za rok czeka go zabieg śrubowana kości ..
 

Załączniki

  • chrzest.jpg
    chrzest.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 43
  • page.jpg
    page.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 56
reklama
My po wizycie u pediatry☺maly waży 7340 a za 4 dni kończy 4 miesiące☺68 dlugi wiec wszystko ok☺

A moj w poniedziałek skonczyl 4 msc i wazy 5900/67dlugi... pytalam juz 2 lekarzy czy to nie za malo,ale kazdy z nich stwierdził ze w normie.Dodam ze urodził się drobniutki-chudziutki /3290 i 53 cm/i jest dalej drobny...nie ma bobaskowych faldek... ;-) I ciągle tylko na moim mleczku
 

Efkaa
z allegro,m ale wiem ze to z chin idzie i sie boje ryzykować. ale opinie na stronie zagranicznej ma pozytywne.
Też mam nadzieje ze dalsza rehabilitacja i wkładki pomogą.
 
Amazonka młody jest po prostu cudowny ! ! !
Ale nie widać na zdjęciach ze taki duży. Nigdy bym nie zgadla.
Ja juz odpuścił stres a propos wagi i karmie tyle ile potrzebuje.
Splam dziś w nocy 3 godziny ale mimo to w ciągu dnia byłam wypoczeta. I rozmowa o doktorat poszła mi super. Więc cały dzień na plus. Do tego mala śpi od 20. Rozbudzona dwa razy ale od razu zasnęła ponownie. Oby reszta nocy była spokojna między kamieniami.

Migotka Ty to masz byka; ) ale to super. Ważne ze zdrowe.
Dzieciaki rosną jak na drożdżach a czas ucieka jak szalony. .
 
Corrine moja tak jak u Ani22 wygina się w banana. Przewróciła się kilka razy ale niezamierzenie. Za to manualnie jest bardzo sprawna. Przekłada sobie grzechotki z ręki do ręki, łapie mnie za nos i sięga po zabawki na macie. Nagle w ciągu jednego czy dwóch dni się to pokazało.
 
reklama
Efka wysłąłam ci coś na prywatną

M dziś byliśmy na pobraniu krwi nawet nie pisnał. a za tydzień mamy wizyte na oddziale noonaltologicznym zobaczymy co tam powiedzą na jego wage.

On nie wygląda bo jest długi bardzo ;) 20 cm od porodu urósł :szok:
 
Do góry