reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

ja tym razem zdecydowałam sie zreszta całą ciąze poprowadzic w prywatnej klinice ..... mam złe wspomnienia z publicznych tak ze teraz rodze w prywatnej to co mi zrobili po urodzeniu synka w szptalu zniecheciło mnie wogóle do szpitali tak ze wole rodzic w małej przutulnej klinice nie podobnej do szpitala a raczej do domoweg salonu
 
reklama
Hej dziewczyny!
Dużo piszecie i ciężko się odnieść do waszych postów.
Nie wiem kto tu jest adminem ale może stworzmy osobne wątki, np kim jesteśmy, nasze objawy i dolegliwości, itp. Myślę że będzie więcej ładu. A główny niech będzie od ogólnych tematów :)

Mi jest nadal ciężko oswoić się z kolejną ciąża. Ciężko nawet mi czytać wasze posty z obawami o betę itp. Mam nadzieję że niedługo mi przejdzie
 
Hej:tak:
Jagoda gratulacje zaręczyn:tak:
Happy super, ze wszystko w pozadku:tak:
Kasik ja tez miałam bakterie w 1 ciąży non stop i brałam furagine:tak:troche taki urok ciężarnych...
Afro mi gin liczyl ostatnio jak bylam ( 6 tydz i chyba 3 dni), ze jestem w 6 tyg bo ważne sa skończone tyg:tak:ale kalkulatory internetowe pokazywaly mi już 7 tydz:sorry:
Dziewczyny kciuki za wizyty:tak:
Od razu zaznaczam, ze akurat ja będę pisać na jednym watku bo więcej nie ogarniam a posty doczytuje:tak:
 
Witajcie dziewczyny.
Jagoda gratulacje!!! Dużo miłości szczęścia i wszystkiego naj naj!!!
Happymamusia super wieści! To już kawał fasolki masz :-)
Witam wszystkie nowe mamusie
Ja tez nie pamietam i nie ogarniam wszystkiego co kto pisze. Za dużo tego haha
Co do l4 i pracy, ja jeszcze przez kilka miesięcy mam zamiar nic nie mowić. Tydzień temu dostałam awans i mam okres próbny 3 miesiące. Umowę tak wogole mam na stałe no ale ten awans to i podwyżka i poza tym fajnie. Wiec muszę ukrywać ciąże. Co jest już trudne bo pracuje w nocy i już mi cieżko z powodu notorycznego zmęczenia a co dopiero będzie dalej. A moze powinnam olać ten awans?
Mnie mdłości prawie nie męczą. Raz czy dwa razy miałam gorszy dzien. Za to brzuch i piersi bolą prawie cały czas. Zaczęłam właśnie 7 tydzień a tu do pierwszej wizyzty nadal 2 tygodnie. Ehhh zwariuje
 
reklama
Ja juz nie wiem dziewczyny czy ja w 4 czy w 5 tyg jestem :) ostatnia miesiączkę miałam 21 sierpnia. Moze któraś z was byłaby taka miła i mi to obliczyła ?
 
Do góry