reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ewaa-dam a pracodawca nie powie później że ukrywalas swój stan? Jeśli chodzi o L4 to go w Holandii niestety nie ma. Ja musiałam pracować do początku 8go miesiąca a to i tak tylko dlatego że miałam pracę chodzacą. Jak wlaczałam sobie licznik kroków to mi wychodziło po 8 km :/ i to z brzucholem już sporym. Z tego co wiem to mogą Ci kazać przychodzić żeby wykonywać lżejszą pracę. A o ten awans się nie martw, mogą się bać że ich oskarzysz o dyskryminację jeśli po okresie próbnym ci go zabiorą z powodu ciąży.

Marcelina no wg mnie to 5ty tydzień bo ciążę liczą od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Bynajmniej u nas :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, Wam tez tak ciezko TAM, jak byscie cegle mialy, a nie macice wielkosci moreli? Ja jak chodze to mi bardzo ciezko, dziwnie jakos... Ciekawe co dzis na usg bedzie... Oby wszystko bylo ok :-)
 
Marcelina stworz sobie suwaczek:tak:bedzie Ci na bierzaco pokazywal tydz i dzień;-)
Imagination ja nie czuje totalnie nic i hm...martwic się?zmeczona jestem tylko totalnie, rano, popołudniu i wieczorem to już padam na pysk i troszkę zaniedbałam czytanie bajek Agaciolowi bo marze tylko o lozku:zawstydzona/y:
 
Kachaa87 a jak sie taki suwaczaek robi [emoji85][emoji85] u mnie tez żadnych objawów oprócz bólu piersi i ze wiecej śpię :) tez nie wiem czy sie martwić [emoji17]
 
Ja siedzę w pracy i potęguje mi ten ból masakra a tez mnie czeka podróż pociągiem do domu. Ale powoli zaczynam się cieszyć z tego małego cudu :)
 
reklama
Do góry