reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
DrAsia, po prostu wyrażam swoje zdanie bo uważam ze jest to w Polsce zbyt nadużywane bez powodu i bez potrzeby. A to sa rownież moje podatki wiec chyba moge miec swoje zdanie? Czy nie :-)
Nie uważam ze powinnam dostać medal, mysle ze to był po prostu zdrowy rozsądek. Polska to socjalistyczny kraj gdzie ciagle pokutuje poczucie ze cos sie komuś od państwa nalezy. Uważam ze ciąża i macierzyństwo to najwazniejsze i najlepsze co sie moze przytrafić ale nie rozumiem po prostu kobiet ktore ida na l4 w 2-3 miesiącu i przez cała ciaze pobierają pensje i nic nie robią. Podkreślam bez żadnego powodu. Nie mowię o pracy zagrażającej ciazy czy ciazy zagrożonej. Mowię o bezsadadnych wielomiesięcznych wakacjach. I tyle
 
Cześć kobitki chciałabym Was na poczatku ostrzec żebyście patrzyły jaka bhcg robicie bo zawału można dostać :/ mi zrobiły hcg wolne podjednostki bety dlatego wyszedł mi wynik poniżej 2 .... Dzisiaj bylam u ginekologa pęcherzyk rośnie ma 12mm jutro znowu ide na wizytę bo będą juz prawidłowe wyniki bety i wtedy zobaczymy co jest grane
 
Olciaa!!!!! Cudowne wieści!!! Ogromnie się cieszę i z całego serca gratuluje!!!
Kachaa w kasynie pracuje. Dlatego nocki.
Barbarka właśnie pytałam prawnika czy mam obowiązek informowania o ciąży i powiedział ze wg prawa nie muszę tego robić. Choć prawda jest taka ze ja czuje się zobowiazana i będzie mi zle z tym ze nie poinformowałam - jakbym oszukała :-( tak l4 nie istnieje ale ja np nie mam obowiązku po 12 tyg pracowac w nocy. Wiec mogłabym być zwolniona ze świadczenia pracy. Póki co pracuje i będę. Chodzi o to ze nie wyobrażam sobie biegać po kasynie z brzuchem o 2 w nocy wsród pijanych czy palących osób.
 
Imagination bardzo dobre wieści , obyśmy wszystkie takie wieści miały :) ja sie na temat l4 nie wypowiem bo ja chciałabym pracować do końca ale jesli złe bym sie czuła to oczywiście ze pójdę na zwolnienie bo jestem odpowiedzialna nie tylko za siebie ale takze za moje maleństwo i nigdy nie chciałabym jego zdrowiem lub zyciem ryzykować
 
reklama
Nie dzieki dziewczyny zeby teraz nie zapeszyć :) kropka jeszcze nie ma bo wygląda na to ze to chyba 5tydz :D podobnie jak miałam z Zuzia nie z Om a od zapłodnienia :) no i lekko objawy mi wracają piersi i wczoraj miałam po obiedzie mega chęć na wymioty i poszłam spac tak mnie mulilo dzisiaj tez ale jeszcze się nie cieszę tak w pełni bo różnie moze być ale pęcherzyk jest okragly wiec mam nadzieje
 
Do góry