reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Czesc,
nie wiem czy mnie pameitacie bo tydizen to eldwo doczylama te psoty.
witam nowe przyszle mamusie
dziewczyny czytam was chciaz nie psialam prawie tydzien. tak mnie zmulilo...
ach wyc mie sie tylko chce!!! a mam juz przy sobie moja perelke 18to miesieczna ktora mimo mojego wstetu do jedzenia musze nakarmic.....
pozdrawiam was.
 
Nimitii mi kiedyś lekarz powiedział że bete trzeba zrobić np w poniedziałek i powtórzyć w środę jeśli w środę będzie podwojona w stosunku do poniedziałku to znaczy się że ciąża rozwija się prawidłowo a że nie zawsze tygodnie się zgadzają to mniej istotne bo jeśli masz nieregularne cykle to dni płodne też mogą różnie wypadać
głowa do góry
 
Tylko toksoplazmoza wyszła mi wysoka powyżej 650 i mam iść do lekarza od chorób zakaźnych na konsultacje. Czy wiecie o co chodzi ? Czy to groźne?

To miano przeciwciał IgM czy IgG? Jakbyś mogła napisać miana przeciwciał IgM i IgG to powiem coś więcej na temat zakażenia toxo.
 
reklama
Nimitti wrzucam swój wynik bo wczoraj bete robiłam termin ostatniej OM 11.08. Wyglada u Ciebie jakbyś miała ciaze młodsza, moze zaszłaś w ciaze w późnym cyklu?r ImageUploadedByForum BabyBoom1442935258.955409.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1442935258.955409.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1442935258.955409.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 49
Do góry