reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hej dziewczyny. Tak niesmialo zagadam do Was bo mam pytanie;) otóż mam za sobą 3 testy ciążowe. Pozytywne ma się rozumieć i wygląda na to ze koncze 4 tydzień ciąży. Kiedy polecialyscir do lekarza z ta nowinka?? :) pozdrawiam Was serdecznie i gratuluuiije :)
 
reklama
Barbarka, ja tez z takich pan domu ;) ale kupuje mrozonke Hortexa powiedzmy i na tym gotuje. Mmmm... Gdyby nie mdlosci i bol zoladka, to bym zjadla jeszcze. Ale to moze pozniej ;)

Mysle, ze przydalby sie watek z linkami wlasnie do wyprawek, jakiss niezbednych informacji, co by nie szukac tutqj, tylko wejsc w watek i gotowe :)
 
Ja bylam tydzień po planowanej @ ale tez był tylko pęcherzyk bez zarodka, okolo1,5 tyg później już ladny zarodek z bijącym serduszkiem:tak:mam takie same smaki jak w 1 ciąży - znow ogorkowa rzadzi:sorry:kurcze czyzby zas coreczka?nie wiem czy mój to przezyje:-D
 
Tarantina, ja bym się wstrzymała 2-3 tyg z wizytą. teraz i tak nic za bardzo nie będzie widać, a usg wcale takie nieinwazyjne nie jest.

Kachaa - od kilku dni też chodzi za mną ogórkowa. Ogólnie nie mam jakiś konkretnych smaków - codziennie co innego - raz słodkie, raz nabiał, za chwilę kwaśne itd.

Dziewczyny - Wam też rosną wolniej włosy? W I ciąży tez tak miałam :) i teraz znowu.
 
Tez nie mam jakiś szczególnych zachcianek ale na ogorkowa miałam chec i zjadam jej duzo:tak:nabial nie bardzo mi podchodzi, podobnie z mięsem...co do wlosow to zauwazylam, ze tylko bardzo wypadają i skora tez mi schnie:-(biore witaminy ale jakos bez efektow a kremami smarować się nie bardzo lubie:no:
 
Tarantina, no jasne. Moj dzidzius mial 8mm i calkiem ladnie bylo widac ;)
 

Załączniki

  • 1443021180290.jpg
    1443021180290.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Mi wysypało plecy jedynie, podobnie jak w I ciąży. A z tymi włosami - brwi mi prawie w ogóle nie rosną, gdzie przed ciąża musiałam wyrywać codziennie, nogi np. spokojnie kilka dni. Skórę też mam bardzo suchą, ale ja teraz nie smaruję się w ogóle:no: - nie mogę bo tak mnie mdli od kremów, szamponu, antyperspirantu.
 
Do góry