reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ja mam połówkowe 12 stycznia. Czyli chyba ja mam Najpóźniej. Ja nic nie płacę za to usg... Albo się zdziwię na miejscu. Ale nic niw mówili.
Ja nie planuje robić 3d. Szkoda mi pieniędzy trochę i z doświadczenia znajomych wiem, że raz to Pokazali wszystkim i koniec.
 
Ja mam polowkowe 5.01 :). W Gdyni w evi med kosztuje 250zl. Zaraz po nim zapisze się na 3d żeby podejrzeć dokładnie naszego synka :)
 
Basi89 ja mam zdiagnozowanego włókniakogruczolaka - jest to łagodna zmiana, którą się kontroluje, ona często sama zanika, ale tez w pojedynczych przypadkach może zrobić się złośliwa.
 
Kurczę. To poważna sprawa. Chociaż dla nas teraz każdy katar powinien być poważny. Ja się martwię, że jak piersi zaczną produkować pokarm to się zacznie... Narazie smaruje tą maścią, goi się i mam nadzieje, że może cud bobasa w brzuchu pozwoli mi zapomnieć o tej przykrej dolegliwości....
 
chyba jestem najmłodsza terminem na tym forum :) bo mam dopiero na 30 maja, a o połówkowych jeszcze nawet lekarz nie wspominał.
Czekam i czekam na ruchy maleństwa ;-)
 
reklama
Do góry