reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

No ja też nie jestem z tych co lubią leżeć , przed ciążą byłam bardzo aktywna i silka i robota i w ogóle . Jak wstałam o 8 tak usiadlam o 24.
Ale teraz w sumie warto ładować akumulatory :)

Mogło by się zrobić ciepło bo ja to zmarzlak jestem i nawet mi się na spacer bie chce iść bo zimno :p

No miejmy nadzieje , ze Ci się wydluzyla lub chociaż stoi w miejscu :) a na którą masz dziś wizytę ?
 
reklama
Witam dziewczyny. Dołączam się do tych, które nie miały lekkiej nocy. U mnie córka jak zaczęła kaszlec tak nie wiedziała kiedy skończyć :( w końcu przyszła do nas i się kopała praktycznie cały czas w efekcie czego tylko zmarzlam Wrrrr...
Plucik tak być nie może. Dziewczyny mają rację, że sama w ciążę nie zaszlas, a on w tym momencie zachowuje się jak małe dziecko. Oj musicie coś z tym zrobić

Boliwia nie tylko Ty z tych panikujacych ;) tez czytałam i w końcu przestałam, staram się też dopuszczać zdrowy rozsądek do głosu :)

Doświadczyła któraś z Was takie ruchy jakby bicie serduszka? Wczoraj już 2gi raz mi się takie coś przytrafiło, a nie pamiętam, żebym w pierwszej ciąży tak miała. Dodam, że po lewej stronie brzucha. Mój K mówi, że moje tak nie bije, a co dopiero malucha - jest za małe, żeby się przebić przez to wszystko
 
Mi to tak brzucho delikatnie podskakuje jakby w rytmie bicia serca . A jak M przykłada ucho to coś tam słyszy :p ale ja nie wiem co on tam może słyszeć ;) dostał wczoraj w ucho :p

Ja wcześniej też ciągle wisialam na necie i szukalam info odnośnie różnych moich problemów i tylko się gorzej dolowalam - ale przestalam bo uznalam , że co ma być to będzie i jak ma być dobrze to będzie dobrze a jak nie to widocznie tak musiałoby być .
Przestawienie się na tryb pozytywnych myśli jest super , chociaż wiadomo , że czasem gdy dochodzą nowe problemy człowiek znów zaczyna wątpić i się denerwuje . Tak jak wczoraj mnie wkurwila ta gin odnośnie tych chorób u dziecka... ale już o tym nie myślę.
 
U mnie tez noc nieprzespana :((maz wrocil to i chrapanie sie zaczelo i nie dawal mi spac :( ale wstal wczesniej to godzinke nadrobilam, teraz walczy w pokoiku malej.

Edziorka ja tak mam. Ale wydaje mi sie ze toa czkawka moze byc bo serduszko to inaczej bije. Chyba ze czkawke inaczej sie rozpoznaje. Bo ja mam takie "pulsowanie" drgniecia kilka razy w ciagu dnia.

Liczylam ze wreszcie pogoda sie poprawi ze pojde na spacer a tu co? Zadna nowosc, mglisto, zimno, deszczowo.. pragne slonca!
 
Witam i ja i rownieznpo ciezkiej nocy..
Caly czas pada i w uszach tylko slusze jak deszcz o dachowki sie odbija:baffled: Co za wstretna pogoda, kiz czuje, ze calu dzien bedzie mnie glowa bolala:oo2:
Przebudzilam sie w nocy, ale udalo mi sie bez spacerku do toalety zasnac, za to rano to prawie po czterech szlam z tym pecherzem..
Na moje nieszczescie dzis mnie czeka kolejny 'aktywny' dzien latania, a po samym sniadanku czuje sie zmeczona :p
No nic pomalu sie szykuje i lece na Poznan, moze podwieczor wyladuje w domku.
To studiowanie mr google na temat swoich dolegliwosci to najgorsze nakrecanie sie,
porownywac przypadkow tez nie ma co, bo kazdy moze inaczej go przechodzic.
Boliwia kciuki za wizyte!
 
Dzień dobry- dosłownie - bo noc z tylko jednym siusiu. Jakoś mi lepiej z tym siusianiem, a pęcherz większy się nie zrobił, więc nie wiem co tam w środku za zmiany.
 
Ja mam wrażenie, że czasem jak przykładam rękę to właśnie czuję bicie serca maluszka, czasem jest to krótsza a czasem dłuższa chwila :) ta wersja mi odpowiada więc jej się trzymam :D

Mi się dziś śniło, że urodziłam Ernestka, wszystko było dobrze, tego samego dnia mnie wypuścili do domku i od razu byłam na chodzie :) zmartwiło mnie jedynie to, że miał 58cm długości i w związku z tym nie wykorzystam słodziaśnych ciuszków na 56, takie problemy to mogę mieć :D
 
Witam sie i ja:) ja mam ostatnio lepsze noce. Tzn śpię na czuja, raz/dwa razy budzę sie na siku ale wstaje wypoczęta. Tylko po nockach mam zastałe plecy i zazwyczaj muszę zaraz po śniadaniu sie z 20min porozciągać bo inaczej plecy by mi dokuczały.
Mnie dzis czekają zakupy spożywcze, bo na weekend wpadają znajomi z Belgii wiec trzeba bedzie ich nakarmić. Oczywiscie pomysłów na menu nie ma, ale mam nadzieje ze wyjdą w praniu :D
Co do tego bicia serca, ja kiedyś wyczytałam, ze od któregoś tyg tata moze usłyszeć serduszko przez brzucha mamy.. Pytam mojego lekarza a ten mnie wyśmiał :D wiec nie wiem jak to jest. Nasza mała przyjęła technikę ślimaka, czasem kopnie, a tak to sie przeciąga po brzuchu i nie terroryzuje mamy:)
 
reklama
Potwierdzam ze stetoskopem sie uslyszy :) sprawdzalam, testowalam :)

Itucha takie sny to moga byc hehe. :)

Moja mala od rana tancuje, caly brzuch mi faluje.
 
Do góry