reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Rany, Wy o porodach a ja odsuwam od siebie tą myśl jak najdalej :-D

Opowiedzieć pierworódkom? :-D

Jestem dziś zmuszona iść na milę i robić zdjęcia, jak patrzę przez okno, to mi się odechciewa ale jest coś, co dodało mi skrzydeł :-) :) Położyłam dłoń na brzuchu i dostałam prawdziwego kopniaczka w rękę :-) :):rolleyes: To chyba z okazji rozpoczęcia 17 tygodnia.
 
reklama
@caltha, mam ten sam problem z imieniem dla chłopca.. w tym się niestety w ogóle z M nie zgadzamy [emoji53]
@Paula, jak ma się chłopczyk nazywać?
@Kasiales, ja codziennie kładę się, jem kostkę gorzkiej czekolady i czekam... może w końcu się doczekam chociaż delikatnego ruchu [emoji120]
@caltha, co to pulsu.. zawsze mam przy mierzeniu powyżej 100.. niestety na tle nerwowym [emoji12]
Mnie nie na na FB jakoś mi to forum wystarczy [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry

U nas dzisiaj pogoda do d... Zimno wieje aż z domu nie chce się wychodzić.
dzisiaj mamy gości co nie bardzo mi na rękę bo nie chce mi się siedzieć i gadać czort wie ile pewnie do wieczora i będę słuchać pijackich rozmowek [emoji14]

Co do imienia to mamy kilka Hania, Nel, Zoja, Lilianna

 
Położyłam dłoń na brzuchu i dostałam prawdziwego kopniaczka w rękę :-) :):rolleyes: To chyba z okazji rozpoczęcia 17 tygodnia.

Gratulacje [emoji16] ja narazie czuje takie "wyciskanie" przeciąganie [emoji16] ale pewnie już niedługo i domownicy poczują bo czasem aż mnie zatyka



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry :) Dzieki kobitki za wszystkie odpowiedzi dotyczace jedzenia sledzi :)

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoras z Was miala badz ma wskazania do cesarki z powodu duzej wady wzroku [emoji57][emoji851]?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Witaj maripo ja sama nie ale kiedysna znajoma miała- niestety już sie kontaktujemy... niedawno inna koleżanka miała ale ona miała raka w oku a to już poważna sprawa

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny:)
U nas pogoda co 10 min inna , słonko zaraz pada snieg a zaraz wieje wiatr :\
Ja dzis z domu chyba nie wychodzę moj w domku takze mam dzis lajt:)

Ja na pierwsze ruchy jeszcze poczekam ale podobno przy 2 ciazy czu szybiej:)
Mam nadzieje ze tez bedziemy miec Lenke ale coś mi podeszlo imie Oskar i czuje ze to bedzie chlopak:)

Moja kuzynka miala wade wzroku i bedzie miec Cc.
Ja w sumie tez bo juz mialam Cc.. Chociaz musze dogadac to z ginekologiem:)
 
Ja mam wadę wzroku ale nie sama wada jest wskazaniem tylko okoliczności dodatkowe, ciśnienie, ryzyko odklejenia siatkówki itd. Ja tych wskazań nie miałam, rodziłam sn, jednak przed każdym porodem muszę iść na badanie do okulisty. On też wystawia odpowiednie zaświadczenie.
 
reklama
Ja mam wadę wzroku ale nie sama wada jest wskazaniem tylko okoliczności dodatkowe, ciśnienie, ryzyko odklejenia siatkówki itd. Ja tych wskazań nie miałam, rodziłam sn, jednak przed każdym porodem muszę iść na badanie do okulisty. On też wystawia odpowiednie zaświadczenie.
Tak dokładnie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry