reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@caltha, mam ten sam problem z imieniem dla chłopca.. w tym się niestety w ogóle z M nie zgadzamy [emoji53]
@Paula, jak ma się chłopczyk nazywać?
@Kasiales, ja codziennie kładę się, jem kostkę gorzkiej czekolady i czekam... może w końcu się doczekam chociaż delikatnego ruchu [emoji120]
@caltha, co to pulsu.. zawsze mam przy mierzeniu powyżej 100.. niestety na tle nerwowym [emoji12]
Mnie nie na na FB jakoś mi to forum wystarczy [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jeśli jakimś cudem się zmieni to będzie Bruno [emoji4]

oar8csqvl40talnh.png
 
reklama
Hej kobietki, ładne imiona wybralyscie, u nas będzie Julia albo Aleksander, lepiej żeby była dziewczynka, bo mąż nie jest ucieszony imieniem dla chłopca. Dzisiaj mam kiepski dzień, już wczoraj wieczorem nie miałam apetytu, dzisiaj cały dzień śpię, czuje się nie za dobrze, nie wiem co mi jest...nie czuję się chora, ale potwornie zmęczona.
 
Hej kobietki, ładne imiona wybralyscie, u nas będzie Julia albo Aleksander, lepiej żeby była dziewczynka, bo mąż nie jest ucieszony imieniem dla chłopca. Dzisiaj mam kiepski dzień, już wczoraj wieczorem nie miałam apetytu, dzisiaj cały dzień śpię, czuje się nie za dobrze, nie wiem co mi jest...nie czuję się chora, ale potwornie zmęczona.
U mnie też pod uwagę wchodI imię Julia po mojej prababci

 
Dzień dobry kobietki.
Ładnie to już szalejecie z tymi imionami dla swoich maluszków [emoji3] Jak u mnie będzie dziewczynka to będzie prawdopodobnie Marysia, a chłopak to Jasiu. Chociaż z drugiej strony jak tak sobie myśle, to też mógłby być Adaś, albo Helenka zobaczymy co wyjdzie na badaniach - czy w ogóle jest szansa, że dowiemy się co się kryje w brzusiu.
Idę 21.11 i to będzie gdzieś 14tc .. No zobaczymy czy się ujawni [emoji846][emoji848]

W każdym razie mamusie, które 12tc macie już za sobą ... dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze (ale taki ból bardziej ciągnący;no i tak jakby krocze - strasznie dziwne uczucie) - czy to jest normalne? Wpisując w internet wyskakują mi jakieś np problemy ze spojeniem łonowym i szczerze mówiąc wole nie czytać tego wszystkiego tylko spytać się o to Was, bo oszaleje i narobię paniki [emoji39]
Wiem, że może za bardzo „schizuje” ale straciłam już jedną ciąże, dawno nie widziałam swojej dzieciny i tak jakoś się martwię.

Trzymajcie się cieplutko w to szarobure popołudnie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry kobietki.
Ładnie to już szalejecie z tymi imionami dla swoich maluszków [emoji3] Jak u mnie będzie dziewczynka to będzie prawdopodobnie Marysia, a chłopak to Jasiu. Chociaż z drugiej strony jak tak sobie myśle, to też mógłby być Adaś, albo Helenka zobaczymy co wyjdzie na badaniach - czy w ogóle jest szansa, że dowiemy się co się kryje w brzusiu.
Idę 21.11 i to będzie gdzieś 14tc .. No zobaczymy czy się ujawni [emoji846][emoji848]

W każdym razie mamusie, które 12tc macie już za sobą ... dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze (ale taki ból bardziej ciągnący;no i tak jakby krocze - strasznie dziwne uczucie) - czy to jest normalne? Wpisując w internet wyskakują mi jakieś np problemy ze spojeniem łonowym i szczerze mówiąc wole nie czytać tego wszystkiego tylko spytać się o to Was, bo oszaleje i narobię paniki [emoji39]
Wiem, że może za bardzo „schizuje” ale straciłam już jedną ciąże, dawno nie widziałam swojej dzieciny i tak jakoś się martwię.

Trzymajcie się cieplutko w to szarobure popołudnie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To pewnie macica- powiększa się i też luzują stawy w miednicy, żeby miejsce zrobić
 
Mnie tez bolało przez kilka dni jak bym miala miesiączke... Az sie denerwowalam .. Ale wiem ze to normalny ból w ciazy...:)
 
reklama
Ja siedzieć przy tych gościach i przyznaje się bez bicia wypiłam mały kieliszek sheridans , aż sama mam wyrzuty sumienia teraz ... Ale miałam okropna ochotę tak się na mnie gapił z barku

 
Do góry