reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Witaj Kochana [emoji3] u mnie też nadal weny brak a cokolwiek ale trochę mdłości ustały a to jest dla mnie najważniejsze [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam prenatalne dopiero 23.05. Oby było ok, bo w sumie wtedy będzie 5 tyg od ostatniej wizyty. Chyba ktoś jeszcze ma wtedy.
A tak w ogóle to dzień dobry
 
Ja się rozpisalam i post mi się skasował.

Witam nowa majoweczki.
Ja już wyszłam od lekarza zwiększył dawkę insuliny przed posiłkami i na noc.
Teraz muszę jak najszybciej dotrzeć do domu bo mam bardzo niski cukier 45 tylko i jak zaraz czegoś słodkiego nie wypije to dosłownie zemdleje już jest mi mega słabo... Czekam na taxi bo godzinę autobusem nie dam rady i zamiast do domu wtedy to do szpitala bym jechała.

 
Ja się rozpisalam i post mi się skasował.

Witam nowa majoweczki.
Ja już wyszłam od lekarza zwiększył dawkę insuliny przed posiłkami i na noc.
Teraz muszę jak najszybciej dotrzeć do domu bo mam bardzo niski cukier 45 tylko i jak zaraz czegoś słodkiego nie wypije to dosłownie zemdleje już jest mi mega słabo... Czekam na taxi bo godzinę autobusem nie dam rady i zamiast do domu wtedy to do szpitala bym jechała.

Trzymam kciuki za szybki powrot do domu moze kup sobie jakis napoj zebys nie padła

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie, dwie h opóźnienia ale mam zielone światło na godzinne spacery dziennie :) jak wyszłam dziś o 11.30 z domu tak dopiero weszłam, bo jeszcze zajechałam do pracy i na zakupy. Padam na pysk

3jgxskjosc311c31.png
 
O kurcze to musisz zawsze coś mieć ze sobą słodkiego w takim razie... jakis baton albo sa w aptece tabletki chyba cardiamid czy jakoś tak... tez je kiedyś stosowalam

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzisiaj na badaniach ogólnych byłam i wychodzi na to, ze jestem odwodniona... A wydawało mi sie, ze pije wystarczająco dużo :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja dzisiaj na badaniach ogólnych byłam i wychodzi na to, ze jestem odwodniona... A wydawało mi sie, ze pije wystarczająco dużo :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mialam z tym problem jak mi pobierali krew to byla masakra bo leciała wolno przez odwodnienie kazali mi pic czesto male porcje

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry