reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Kurcze koniecznie musisz mieć coś przy sobie zawsze! To cud ze nie padłas w tej taksówce, śpiączka cukrzycowa juz przy takich wartościach.
Uwierz mi dużo mi nie brakowało...masakra jakaś a byłam taka wystraszona że szok...teraz zawsze będę miała coś w torebce... A najlepsze jest to że przed wyjściem z domu jadłam okolo12:00 a po 15 takie niedocukrzenie mnie dopadło

 
Uwierz mi dużo mi nie brakowało...masakra jakaś a byłam taka wystraszona że szok...teraz zawsze będę miała coś w torebce... A najlepsze jest to że przed wyjściem z domu jadłam okolo12:00 a po 15 takie niedocukrzenie mnie dopadło

Wierze...nerwow od groma! Mojego tatę kiedyś w lesie tak dopadło, jedno szczescie ze miałam snicersa.
 
Dobry wieczór dziewczyny, ja już po prenatalnych, dzidzia zdrowa, ruszala się, machala rączką, badanie tylko przez brzuch co bardzo mnie ucieszylo, bardzo dobry sprzęt, wszystko było widać. Termin przesunął się na 20 maja. Lekarz mówił żeby jeszcze nie kupować ubranek, ale tak na 80% dziewczynka :)
 
Ja upieklam tarte z owocami leśnymi :blink: zjadlam dwa kawałki i mam ochotę na więcej :shocked2: a dupka rośnie :sorry:
Ja miałam zdrowo jeść ale maz otwarł paczkę chrupkow cebulowych a nienawidziłam tego smaku.. O dziwo jak dorwalam paczkę to puścić nie chciałam [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też na początku ciąży mówiłam mężowi że w tej ciąży to rozsądnie podejde do sprawy żadnego smieciowego jedzenia bo nie powiem przed ciaza się zdrowo odzywialam no ale teraz kiedy jestem non stop głodna koncza mi się kategorie produktow w ciągu dnia które mogę zjeść a nie lubię w kółko tego samego :rolleyes:
Uwielbiam chipsy cebulowe ale mam teraz ochotę :shocked2:
 
Do góry