reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Niestety to nie buraki🥺 dostalam 2 krwawienia i jestem w szpitalu (dzięki temu ze moj lekarz to ordynator). Wszystko z dzieckiem dobrze (serduszko pieknie bilo) ale coś z macica, więc będę na obserwacji i brać leki. Dzisiaj wyszło, że dzidziuś ma ponad 2 cm i to juz 9 tydz. Trzymajcie kciuki!!!
 
Niestety to nie buraki🥺 dostalam 2 krwawienia i jestem w szpitalu (dzięki temu ze moj lekarz to ordynator). Wszystko z dzieckiem dobrze (serduszko pieknie bilo) ale coś z macica, więc będę na obserwacji i brać leki. Dzisiaj wyszło, że dzidziuś ma ponad 2 cm i to juz 9 tydz. Trzymajcie kciuki!!!
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :) a lekarze coś mówią więcej? Długi pobyt w szpiatlu Cię czeka?
 
Niestety to nie buraki🥺 dostalam 2 krwawienia i jestem w szpitalu (dzięki temu ze moj lekarz to ordynator). Wszystko z dzieckiem dobrze (serduszko pieknie bilo) ale coś z macica, więc będę na obserwacji i brać leki. Dzisiaj wyszło, że dzidziuś ma ponad 2 cm i to juz 9 tydz. Trzymajcie kciuki!!!

Koleżanka też na początku ciąży krwawiła. Okazało się, że z dzidziulkiem wszystko jest ok ale w macicy miała krwiaka. Z tego co pamiętam w domu musiała leżeć kilka tygodni. Wstawała tylko do WC. Teraz jest w piątym miesiącu i dzidzia się rozwija prawidłowo☺️ Będzie dobrze trzyma kciuki za was 😘
 
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :) a lekarze coś mówią więcej? Długi pobyt w szpiatlu Cię czeka?
Nie mam pojęcia! Jak to ma pomóc to mogę tu siedzieć do maja😉 ale muszę powiedzieć, że NFZ zrobil na mnie dobre wrażenie. Wszystko szybko, badanie i taki optymizm. Czuję się spokojnie i że jestem w dobrych rękach.
 
reklama
Do góry