reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do grona majowych mam 😊 Pierwsza wizyta u ginekologa żeby potwierdzić ciążę dopiero w następny czwartek 28.09. To moja pierwsza ciąża, więc nie ukrywam, że jestem trochę tym wszystkim przerażona. Dotarło do mnie, że nie mam bladego pojęcia o ciąży, porodzie itd. Długa droga przede mną 😆

Ja też jestem pierwszy raz w ciąży 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do grona majowych mam 😊 Pierwsza wizyta u ginekologa żeby potwierdzić ciążę dopiero w następny czwartek 28.09. To moja pierwsza ciąża, więc nie ukrywam, że jestem trochę tym wszystkim przerażona. Dotarło do mnie, że nie mam bladego pojęcia o ciąży, porodzie itd. Długa droga przede mną 😆
Ja tez pierwszy raz i taka sama wiedzę posiadam 😂
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do grona majowych mam 😊 Pierwsza wizyta u ginekologa żeby potwierdzić ciążę dopiero w następny czwartek 28.09. To moja pierwsza ciąża, więc nie ukrywam, że jestem trochę tym wszystkim przerażona. Dotarło do mnie, że nie mam bladego pojęcia o ciąży, porodzie itd. Długa droga przede mną 😆
Ja również pierwszy raz będę mamą i jestem zielona w tym temacie 🥰🤗🤗🤭
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do grona majowych mam 😊 Pierwsza wizyta u ginekologa żeby potwierdzić ciążę dopiero w następny czwartek 28.09. To moja pierwsza ciąża, więc nie ukrywam, że jestem trochę tym wszystkim przerażona. Dotarło do mnie, że nie mam bladego pojęcia o ciąży, porodzie itd. Długa droga przede mną 😆
Ja równiez jestem w pierwszej ciąży i również jestem przerażona 😁
 
Dziewczyny jak wasze piersi? W poprzedniej ciąży dzień po spodziewanej miesiączce bolały strasznie a teraz lekko tylko skutki i znów panika. Ja to bym była chyba spokojna jakby mnie cycki bolały, bym wymiotowała i widziała zarodek z serduszkiem 🤣🤣😅😅🥰🥰🥰
U mnie cyce jak donice 😂
 
reklama
Do góry