reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziubek życze Tobie teraz dużo duzo zdrówczka ;-)

mamita oj ja nie raz sie tak nacielam ze mi sie zachcialo a pozniej sie meczylam ze szok :sorry:

Iwonka daj slonka !!! U NAS BURO znowu snieg zaczol padac :wściekła/y:

Ja dzis na obiad zurek jak nigdy :sorry:maly ryzowa z marcheweczka i mieskiem :-pa wy pewnie odpoczywacie ze swoimi milosciami ;-)
 
reklama
dziubek dasz radę mocno trzymam kciuki:tak:
Sylwia no nieźle nawija Twoja córcia moja też mówi coraz więcej aż czasem jestem w szoku skąd zna tyle różnych słów:tak::tak:
dzięki kobietki za życzenia :sorry: jakoś nie mogę uwierzyć że stuknęło mi 30 latek:-p
 
Puchatko 100lat !!!!
B092.jpg



Dziubek trzymaj sie i czasem odzywaj odio nas,wszystko będzie ok! A Zuzia zrozumie wszystko....






A My byliśmy u teściow a wcześniej w muzeum archeologicznym,były tam super dinozaury i nie tylko :-)Dziewczynki byly zachwycone.
 
O ooo cześć Madzia ,widze że nawet suwaczek masz stary:-D:-D:-D siadaj i opowiadaj co u Ciebie?:tak:

Zmykam do łożka .Dobranoc:-)
 
reklama
U mnie hmm.... Zosia rośnie jak na drożdżach kochana jest. W sierpniu wzięłam ślub, przeprowadziliśmy się i teraz już mieszkamy sobie w trójkę. Więcej napiszę później a teraz uciekam spać.
 
Do góry