reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Puchatko sto lat!!! Niech Ci się w życiu szczęści!!! Wszystkiego najlepszego!!!

Dziubek ładny brzusio :tak:

SYlwia rozgadaną masz kobitkę :tak: i pomysłową ;-)
 
reklama
Witam późną porą :)

Na początku zyczę Puchatce wszystkie dobrego w dniu urodzin :) (uff zdążyłam... jeszcze akurat zostało 5 minut dzisiejszego dnia)

iwonka - Całkiem niedaleko mnie jest taki Dinopark i tez ponoc fajnie tam jest więc latem córcia akurat będzie już wieksza to się wybierzemy.

Wiktoria - Ja żurek miałam na tygodniu ale jak o nim napisałas to przypomniała mi sie fajna akcja z pracy. W Środę popielcową sporo klientów kupowalo rybę a do tego... żurek... ale żeby było postnie to z samym jajkiem bez kiełbasy... a to że żurek na wędzonym boczku to szczegół. :p
 
Witam Ja wczoraj wcześnie poszłam spać bo źle się czułam. Czekam na pielegniarkę bo do teściowej przychodzi więc musiałam wcześniej wstać:confused2:
Dziubek odpoczywaj duużo:tak::tak:
Sylwia Twoja Zuzia to rozgadana dziewczynka:-)Kiedy moja bedzie tak mówić:eek:
Madzia witam:tak::tak:
 
Witam.My wstaliśmy rano ale nie poszlismy do przedszkola bo coś Vanesska pokasłuje.Zatrzymam ja w domu kilka dni i pod leczę zanim sie rozwinie choroba. Klaudia ma oparzyła sobie dłoń jak byliśmy u teściow ,byla z ciocia w pokoju i złapała za rozgrzaną żarówke w lampce i dziś ma dwa pecherze.....ech.A ja wstałam z bolem głowy.
Jedyne co dobre to to, że ma być z dnia na dzień coraz cieplej,a pod koniec tyg nawet 10 stopni :-)
 
Witajcie dziewczyny po weekendzie....

U nas ok Adas jak rydz bawi sie smieje tanczy wyglupia i spi cala noc w lozeczku:-):-):-)

a co do stazu lipa bo przychodni nikogo nie dali za kare ze nie zatrudniaja ludzi:-:)-( a ja szukam albo nowego stazu albo wreszcie pracy:tak::tak: dzisiaj wlasnie lece na miasto CV pozanosic... i odebrac wyniki badan:confused2::confused2:

Puchatka spoznone 100 Lat!!!!!!!

A teraz jeszcze kawa i trzeba leciec..
 
Dzień dobry poniedziałkowo :-)

PUCHATKO 100 LAT i przede wszystkim zdrówka i spokojnej ciąży!!!!!

Dziubek życzę wytrwałości, biedna pamiętam, że w pierwszej ciąży tez leżałaś :-(, ale trzymamy kciuki, więc musi być dobrze.

W piątek opadłam z sił i dobrze, że poszłam do tego lekarza, bo okazało się, że wyhodowałam sobie zapalenie oskrzeli, przeleżałam weekend i wracam do żywych.

Zabieram się do pracy. Miłego dnia.... reszta na zamkniętym

 
Dzień dobry!
Znów zaglądam po przerwie ;-)

Puchatko, wszystkiego najlepszego!!!

Polu, dużo zdrówka, trzymaj się!

Iwonko, zdrówka dla dziewczynek!

Dla Kamilki - powodzenia w szukaniu pracy!

U mnie standard - praca praca, chora niania, druga niania ją zastępuje, ja kaszlę, a poza tym ok.
 
Puchatko...spóźnione ale szczere...
urodziny_155.jpg


Olu, zdrówka - nie daj się chorobie...
Pola - już w pracy??? żadnego zwolnienia?
Dziubek - pamiętaj, że jesteśmy z Tobą...trzymaj się

u nas też super pogoda, słonko świeci, śnieg powoli topnieje, oby do wiosny...
 
reklama
Do góry