reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie dziewczyny

Ja juz z Kawusia bo zaraz biegne na zakupy przekonalam sie do ciucholandow bo sama samiutenka kupialm super rzeczy dla Adasia a dzisiaj ide towarzyszyc siostrze bo dzisiaj dostawa a to jest taki Dyskonyt odziezowy wiec jest tego:szok::szok::szok:

szopek- ale juz zdazylam zmienic zdanie:sorry2::sorry2::sorry2: (kobiety znmienne sa) bo stwierdzilam ze poczekam jeszcze z rok gora 2:tak::tak: i zrobimy kolejne chyba ze sytuacja sie nie poprawi to wtedy dluzej ale moze juz bedzie lepiej:blink::blink::blink:

Milego Dnia Kobietki:-):-)
 
reklama
Witam się też z kawusią.
Jejku jak fajnie się wyspać, spałam aż do 7:tak:, ale i tak obudziłam się o 5 jak zazwyczaj do tej pory wtawałam do pracy:sorry2:.

Dzisiaj nasze święto i święto naszych mam. Nie zapomnijcie o życzeniach:tak:.

U nas słonko, przez takie cieniutkie chmurki zagląda, więc pogoda super.
Miłego dnia:tak:
 
Witam mamuski:-) 100 lat żyjcie w miłości i szczęściu :tak::-)
8fb09d6f0023cdf34a0db668

 
Witam
Ja tez zycze wam wszystkiego najlpeszego,oby nasze dfzieci zawsze nas kochaly i sie do nas przytulaly nie tylko teraz poki sa male:sorry::-)


Mnie dzis tez glowa boli ale dlatego ze nie wypilam kawy.U mnie rano musi byc obowiazkowo:sorry:
Wczoraj droga nam minela nie zle:tak:Na koniec juz sie Kondzikowi nudzilo ale dal rade:sorry2:teraz w lipcu na wynik jeszcze.Jutro G ma ten zabieg na nos,sama bede w domu:sorry2:pojutrze musze po niego jechac no i w poniedzialek jedziemu do polszy:-)

Co do ubran ja tez trzymam,spakowane sa,jesc nie wolaja.noz sie dzidzi trafi to akurat beda:tak:
 
Witam dziewczyny porannie

Ja juz w pracy dzisiaj mam tylko jedna dziewczynke i to o 12.30 wiec nuuudy ale przyjemne nudy:-):-)

Maly dzisiaj zalzawiony woda z nosa sie leje mama moja zabrala go dzisiaj na caly dzien do siebie wiec jak wroce to ide spac bo normalnie mi dzisiaj glowa peka:no:

Napilabym sie kawy ale tu nie mam musialabym automatu ale nie bardzo ta kawa...
 
Najlepsze życzonka dl wszystkich dwulatków!!


Kamilka, normalnie pozazdrościć Ci czasem takiej pracy. Co Ci z tą głową? Wciąż Cię boli?

U nas już lepiej na kozanowie, dziękuję za słowa wsparcia. Dziś jadę zobaczyć ten krajobraz po bitwie.

Miłego dnia i pozdrowienia dla wszystkich.
 
Aurelia u mnie co jakis czas jest bol glowy jak tylko sie pogoda zmienia to zaraz mam oczy na zapalki i bol glowy:sorry2::sorry2: wczoraj u nas bylo cieplutko i slonecznie a dzisiaj pogoda pod psem:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a pracy to sama sobie zazdroszcze :-D:-D tyle ze sie juz konczy i najlepsze ze dowiedzialam sie we wtorek ze na moje miejsce czych taki Radek i chyba on dostanie od wrzesnia ta prace bo jest niepelnosprawny i z PEFRONu dostana za niego kase:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zawsze bylam za tym zeby ludziom dawac szanse ale jak teraz dotyczy to mnie to mnie krew zalewa :wściekła/y::wściekła/y: Bo powinni uregulowac przepisy z tymi pracujacymi niepelnosprawnymi bo u nas w kielcach ostatnio tylko takich zatrudniaja a zdrowi ludzie chcacy pracowac nie maja pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale jeszcze bede gadac z dyrektorka na litosc ja wezme bo to moja byla nauczycielka z gimnazjum i moze cos wskuram a jak nie to musze sie pogodzic:-:)-:)-(


aa i dolaczam sie do zyczen

Wszystkiego NAJ NAJ dla Dominisi:-):-) Zdrowka i Usmiechu..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamilka no to powodzenie, :tak:a poza tym to rózni ludzie z internetu korzysztaja.. wszechstronne google

Aurelia niestety dla nie ktorych koszmar zacznie sie teraz, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo tak jak pisza edpidemie skazenie wody itd, mam nadzieje ze sie nic nie stanie mieszkam daleko ale wiadomo owody itd to roznosza,a to jest naprawde vrudna woda.
 
Do góry