reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka zobacze ale szczerze mowiac nie zucily mi sie w oczy do tej pory:no:ja mieszkam na zadupiu troche no coz ale jutro postaram sie zobaczyc:tak:
Sylwia oby dolegliwosci wszystkie przeszly,ja tez nie wyobrazam sobie przy Kondziu takich przezyc:no:
Mamita zdrowka dla Zuzi,u nas tez stan sie pogarsza wiec moze to tez od tych piatek:confused::dry:

Po za tym dzwonili do mnie rano i jestem umowiona na drugie spotkanie o te prace:tak:poza drugim nie dawno dzwonili do mnie rowniez z kasyna:sorry2:spytalam sie czy mnoga poczekac do piatku bo ja musze isc teraz na to spotkani no i powiedziala ze poczeka:tak:zobaczymy gdzie bedzie dluzej praca bo soc mi sie obija ze w tej pierwszej to do wrzesnia a w kasynie do listopada robilam:confused:ale sie zeszlo nie?
 
reklama
Mamita oby Zuzce jak najszybciej przeszlo ,tantum verde naprawde pomaga,mi wiatr tak hulał po wentylacji ze kratkę w salonie wywaliło

Kwiateczek trzymam kciuki mocno za prace

Ogólnie dziewczyny dzięki za wsparcie jakoś daje radę ,w sumie dopiero początek ,ale zapomniało sie już jak to było .
My mamy mini mini ,też ma kilka ulubionych postaci ale żadne az tak bardzo_Ogólnie jak poogląda bajke 5 minut to sukces.ale chyba idolem jest Miki i cosiek z Klubu przyjaciól Myszki Miki rano po 8 na disneyu .w sumie jedyne na czym sie chwile skupia . Ten dobranocny widziała u cioci ale nawet nie chciała ogladac .Śmiesznie tam mówią
a z kolejnych powiedzonek Zuzy ,bawi sie lalką w przebieranie kupy ściaga spodnie ,bierze chusteczke i tak sobie do siebie mówi "ale śmierdzi":-D
Kiedyś sie pytamy kto bedzie dzidzia kąpał? Zuzka mówi "Zuzia będzie kąpać " i do brzucha"nie bój sie dzidziuś"
a dziś podbila mi oko tak na kolanach głowąmi skoczyłą że az mi sie słabo zrobilo. teraz mama ma siniaka pod okiem ,normalnie przemoc domowa
 
Zuza jest spokojniejsza. poprosiłam pediatrę o antybiotyk dobry smakowo:-)Mamy augumentin chyba truskawkowy??
Zjadła nawet cosik na kolację chociaz nie za wiele:sorry2:
Sylwia no Twoja Zuza jest niemożliwa:-DA jak ładnie juz mówi:tak:
W dobranocnym ogrodzie śmiesznie mówią masz rację mój jak ogląda z Zuzią to mówi że zboczone te bajki (teletubisie, igi pigle i in.) bo albo sie tulą, albo igi pigiel włazi do łóżka Upsi daysy(nie wiem jak to się pisze:baffled:)...:-D
Kwiateczek powodzonka z pracą żeby było po Twojej mysli:tak: Jak to mówi mój mąż zarobić a się nie narobic:-D:-D

Apropo męża to mają jechac w delegację:szok::baffled:Nie wiem co ja zrobię. Boje się palic w piecu bo ciągle albo sie kopci albo nie chce się rozpalić. A. wchodzi na blok i czyści komin:baffled:A ja :nerd:
 
Hej,

Melduję się i ja. Mąż właśnie gary myje a ja z kompa kożysatam. Z leżeniem nie jest źle. jakoś daję rade chociaż przykro patrzeć że inni zabierają Zzuie na spacer czy zabierają ją do siebie a ja nie mogę z nimi iść. No ale jakoś trzeba dać radę.

Sylwia - dobrze że USG pokazało że z dzidzią wszystko ok. Ja też zaglądałam na forum czerwcówkowe ale nie mam kiedy czytać a tym bardziej pisac. Zresztą tak sięz Wami zzyłam że jakoś tak dziwnie pisac z innymi dziewczynami. Twoja Zuzia to niezła gaduła.

mamita - oby Zuzia szybciutko do zdrówka wróciła.

kwiateczek - kciuki zaciśnięte :)

Zuzia w weekend jakąś manianę odwalała z zaśnięciem. Nie chciała wcale zasypiać. Nie widać żeby zęby jej szły więc już nie wiem o co chodzi. dzisiaj było ciut lepiej ale jeszczedo normy nie wróciło:/
 
Moja Klaudia od kilku dni wogóle nie chce spac w dzień:baffled: ale myśle że to jest dlatego że Vanesska jest w domu a nie w przedszkolu:sorry2:
Mnie też coś bierze,mam zatkany nos.W czwartek zapisałam sie do gina i poprosze tym razem o recepte na zastrzyk anty :tak:bierze sie go raz na 3 miechy.
 
Cosmo, Ja w kuchni to jak ryba w błocie się czuję. Chociaż dziś się szarpnęłam i piekę właśnie tartę z brzoskwiniami z przepisu z puszki z brzoskwiniami :-)
I jak wyszła??? Ja polecam Ci zrobić też super łatwe ciasto szarlotke jełśi lubicie oczywiście.Ja kupuję kruche ciasto w tych torebkach.Trzeba do tego dodac tylko jajko i 100g margaryny lub masła,zagnieść .Wysmarowac tluszczem blache(.Ja kupuje takie jednorazowe z aluminium),sypnąc mąką.Wyłożyć ciasto na dnie i podnoszącna bokach na dwa centymetry,wylac na to cały słoik gotowych prażonych jabłek,posypac 1/4 czescia (z całej wyrobionej masy)wczesniej zamrozonego ciasta startego na tarce.I do piekarnika.Po upieczeniu posypac cukrem pudrem.
 
Iwonka, muszę spróbować zrobić tą szarlotkę. A tarta wyszła w miarę, trochę cienka, bo blacha była chyba za duża. Ale małżon zjadł chętnie, jak dla mnie trochę za słodka i za bardzo maślana, ale ja dziwadło jestem.:happy:
 
Witam.Wróciliśmy już od lekarza. Dalej ma brac ten antybiotyk i pod koniec tyg kontrol.Ale nie mam jak ,chyba że w pon. dopiero pojde jak R bedzie miał wolne.

Migotka taka jednak torebka tego ciasta kruchego i jeden słoik jabłek starcza na blache o wymiarach dna formy aluminiowej 18x28, coś koło tego.;-)
 
Dzień dobry.

Ale zimno!! Gdzie ta wiosna??? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dziubek Ty rodzisz już w czerwcu? wow :-)
Zazdroszczę Wam dziewczynki brzuszków :-), piszcie, piszcie, to może się zdecyduję :-).
Iwonka, Mamita życzę zdrówka Waszym dzieciaczkom
A ja jutro mam dzień wolnego, to posiedzę z Mońkiem w domku.
Moje dziecko dzisiaj z tatusiem. Na "dowidzenia" dało mi buzi, zrobiło papa i powiedziało "pracuj musia" :baffled:. Jak tatuś w domu, to mama sobie jedź. Za to idę popołudniu do fryzjera rozpocząć sezon wiosenny... mam nadzieję, że nową fryzurą pogonię marzannę.
Miłego dnia
 
reklama
Witam
POla to sie fryzjeruj:-)potem sie pokaz:tak:
Iwonka cos dlugo ma antybiotyk no ale skoro trzeba to trzba:sorry:zdrowka od zaraz:tak:
Dziubek juz w czerwcu:szok:ale szybko:-)
Sylwia twoja corcia bardzo rozgadana:-)Kondzio wczoraj wzial chusteczke i zaczal wycierac sobie buzke a ze mial miska w rece(tego zielonego Gummy baer)to jemu potem, dupcie wytarl:-D:-D:-D

Poza tym dzieki za kciuki:-)w czwartek sie okaze:tak:a mnie cos gardlo boli,wczoraj bylo piekne slonce i nie wiem cos pewnie w powietrzu a w nocy mroz ze szok,zmarzlam:baffled:Kondzio rano tez odkaszlnal to z taka chrypa ze myslam juz o chorobioe ale jakos przelknal.oby nic nie wyszlo:baffled:

Ide glowe umyc
 
Do góry