reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Heh jednak jeszcze zajarzałam. Kupiłam dzis młoda kapustke:tak: juz sie nie moge doczekać,choć to pierwsza to i tak bedzie dobra:-p Czekam na kuriera,mam nadzieje ze dotrze:sorry2:
 
reklama
Poczytałam i zapomniałam co miałam Wam napisać.

Ola - Dużo zdrówka dla Twoich Dzieci i sił dla Ciebie. Może w Święta trochę odpoczniesz od tej pracy??

migotka - Ludzie już tak mają, że jak "coś" się dzieje to zaraz patrzą dziwnym wzrokiem mówiącym "jak to dziecko wychowane, jaka z niej matka" i choc mi łatwo pisać, bo u mnie takiej sytuacji jeszcze nie było, to myślę, że nie ma co się przejmować.

iwonka - Mi osobiście rowerek się podoba ale nie jestem fanka takich super różowych rzeczy :p.

kwiateczek - U mnie sprzątanie z nieśpiącą Klaudia wygląda tak samo. Jak ja coś myję to i ona musi mieć szmatkę itd.

Zrobiłam dziś zakupy świąteczne, przy okazji kupiłam coś dla siebie i córci a że wyrobiłam się w przeznaczonej kasie to jestem z jednej strony zadowolona... z drugiej jednak cały czas przeraża mnie bardzo kiepska sytuacja finansowa rodziców więc i przez to moja. :-/.

Gdybym już nie zajrzała przed świetami, bo jutro jeszcze do pracy idę to zyczę Wam i tu wszystkiego dobrego na święta. Dużo odpoczynku i radości.
 
Wesołego Alleluja!
Wam, drogim Majowym szkrabom oraz Waszym bliskim wspaniałego nastroju,
rodzinnej atmosfery w duchu tych świąt,
udanych wypieków i potraw,
obfitości w koszu wielkanocnym
a w Śmigus-dyngus mnóstwo zabawy!
 
Dzień dobry kobietki:)

Z okazji Świąt życzę Wam wszystkiego co najlepsze, miłości, zrozumienia, szczęścia i spokoju. !!!!
 
Również składam Wam serdeczne życzenia.
Zobacz załącznik 232349

2330766508
2330766508
 
Witam. Mi pierwszy dzień świat minął ogólnie dobrze, nie licząc tego jak kilka razy mąz mniej czy bardziej psół mi humor ale był też miły akcent, krótki rodzinny spacerek.
Na 10 bylismy w kościele i staliśmy na dworze, Było bardzo dużo osób i córcia się wstydziła i tylko na ręcach chciała u mnie być aż w końcu zasneła i przespała tak pół mszy. Potem śniadanko z rodzicami i siostrą i w gości do dziadków gdzie zjechała się cała rodzinka. nie było tak źle, ale jak to na takich spotkaniach straszne "zamieszanie".
A jutro do teściów jedziemy.
 
reklama
Do góry