reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kochanieńkie,

My dziś po zakupkach, kupiliśmy mebelki do Ami do pokoju, ale jeszcze go nie pomalowaliśmy, tyle roboty, a dzień za krótki niestety :(

Tak czytam o tych ciążach i sama zaczynam nabierać ochoty, ale trochę się boję, sama nie wiem mam jakąś blokadę :/

Ha-NN-aH, to bardzo świąteczny terminik, obyś się jednak w Wigilię nie wstrzeliła- to straszne dla dziecka obchodzić urodziny w dzień Wigilijny, w końcu tylko raz dostanie prezent ;P...oby mdłości minęły szybciutko

Buziaki, mykam na wz i uciekam ogarniać znów "coś"
 
reklama
Witam! Dotkass fajnie, że już jesteś-wreszcie:-):-)
My spakowane. Jutro na turnus. W piatek zjeżdżamy, mam nadzieję, że będzie dobrze. Trzymajcie kciuki:-) Zuza już mniej płacze. Mamy nystatynę, nurofen i tantum verde. Ale widzę że język jeszcze biały i czerwone plamki na nim. Najgorzej jak dostanie sie do delicji. To jej przysmak. czekolada najbardziej ją drażni i od razu płacz.

Miłego weekendu i do piątku-mam nadzieję:-)

Ha-NN-ah faktycznie miejsce wolne przy stole będzie już zajęte... Moja Siostra urodziła się 25 grudnia i też zawsze 1 prezent dostaje:)
 
Witam.Wpadłam tylko sie pochwalić że uszy są przekute:tak::tak::tak: miałam za jednym zamachem przekuć tez Klaudii ale jak zobaczyłam strach i łzy Vanesski to powiedziałąm ze nie.:no: kilkanascie minut pózniej juz było ok ale i tak ból był.Mało brakowało a z jednym kolczykiem bysmy wyszły,ta kosmetyczka mówiła że często tak jest że dzieci po jednym przekłuciu uchą na drugie już sie nie godzą.:sorry2: Ciesze sie że nie przekułam im uszu jak były malutkie:sorry2::tak:
Teraz zmykam i wpadne pózniej na spokojnie i doczytam.:tak::-)
Buziaki
 
Witam wieczorowo,

W sumie wpadłam tylko, by się przywitać i życzyć miłej nocki, bo padam- brzydko mówiąc na "pysk"

Mam nadzieję, że jutro będę wolniejsza i napiszę cosik więcej

mamita, powodzenia, miłej i spokojnej podróży

Iwonka, no to Vanesska już "po"- czekamy na fotki :)
 
Witam ale jak na wekend to duzo napisalyscie. Wczoraj was podczytalam ale juz nie mialam sily odpisać
ja w pracy w wekend szkoła a pozniej swieze powietrze. Musze sie pochwalic ze od tygodnia nie mamy smoczka i powiem wam ze super bo nie ma problemu ze wypadł i trzeba si autem zatrzymac i szukac go, co najlepsze w nocy nie je wogole az w szoku jestem

Dotkass witaj jak i sie mieszka na nowym miejscu ? mała pewnie przeszczesliwa ma gdzie biegac. Sorki jak juz gdzies pisalas a ja nie doczytalam

Iwonka dzielna ta Twoja córcia ze sama podjela taka decyzje

mamita zdróweczka dla was

HaNNaH obys urodzila troche wczesniej lub pozniej bo swieta najelepiej w domu niz w szpitalu
 
dzień dobry po weekendzie...
Minka, jeśli jednak pozwolą Ci sie dorwać do neta, to może przeczytasz......
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN
bukiet%20wiosenny.jpg


kATHY24, JEŚLI NAS PODCZYTUJESZ TO STRASZNIE MOCNO UŚCISKAJ NELCIĘ
misio.jpg
Dotkass witaj i nie znikaj :tak: i oczywiście czekamy na fotki na wątku o remontach :tak:
Mamita, juz penie dotarłyście z Zuzią na turnus, albo jesteście w drodze, trzymajcie się kochane...
Iwonka, i jak Vanesska, dumna pewnie z siebie? :-)
Hannah, super, że wszystko w porządku z maleństwem...
Dziubek, oszczędzaj się ile się jeszcze da...
Kwiateczek, wracaj do nas szybko...

a u nas weekend minął baardzo rodzinnie, piątek, sobota i pół niedzieli u mojej mamy, potem chwila u teściów, którym sprzedaliśmy Matiego - zabrali go do rodziny na wieś, a my pojechaliśmy sobie na Roztocze.... było naprawdę fajowo, chociaz nogi trochę bolą, bo kilka dobrych kilometrów zrobiliśmy....
ale chciałabym tak częsciej...









 

Minka, jeśli jednak pozwolą Ci sie dorwać do neta, to może przeczytasz......
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN
Zobacz załącznik 243763


kATHY24, JEŚLI NAS PODCZYTUJESZ TO STRASZNIE MOCNO UŚCISKAJ NELCIĘ

To i ja sobie pozwole dołączyc sie do tych życzeń:-):-):-)


Anusiasac Vanesska dumna ze ma kolczyki ale nie czuje sie dzielna bo płakała przy przekłuwaniu:sorry2:,a łzy lały sie jak grochy;-)

U mnie pogoda dzis wreszcie słoneczna,oby sie zaraz nie zepsuła bo pranie chce rozwiesic na dworzu.
 
Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów Nelci na dwa latka i mince na 18-stke :tak:

Iwonka ale zobaczysz jak bedzie dumna jak juz nie bedzie nic bolalo i bedzie sie chwalic kolezanka ze ma kolczyki. Mała dama jejku jak masz fajnie ja bym chciala dziewczynke heh szkoda ze nikt na to gwarancji nie nadaje co bedzie :happy:
co do pogody u nas zapowiadalo sie super a teraz buro sie zrobila :wściekła/y:

anusisac takie odpoczywanie na powietrzu meczy moze i fizycznie ale jakos psychicznie czlowiek ma wtedy naladowane baterie przynajmniej ja tak mam

My małemu kupilismy motorek na trzech kolkach na akumulator na szczescie opanowal kierowanie bo sie za nim naganialam jak niewiem. A teraz nawet w domu slalony robi


 
reklama
Dzień Dobry,

U nas też śliczna pogoda, wynwiesiłam pranie już trzecie na podwórko i schnie szybciutko, bosko poprostu :-D

Za chwilunię idę ogarniać wiatrołap, bo wczoraj go malowałam, ale nie posprzątałam, zresztą jak większości jeszcze nie ogarnęłam :zawstydzona/y:

Dotkass witaj jak i sie mieszka na nowym miejscu ? mała pewnie przeszczesliwa ma gdzie biegac. Sorki jak juz gdzies pisalas a ja nie doczytalam

Prawda, Ami dostaje wariacji, cały czas na powietrzu by siedziała, dziś R ma kupić piaskownicę, bo powoli tracę pomysły na nowe zabawy...co prawda zawsze jest co robić, ale nie zawsze chce mi się biegać, choć są tego +, gdyż jem od groma, a chudne :-):-):-)

Minka, jeśli jednak pozwolą Ci sie dorwać do neta, to może przeczytasz......
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN
Zobacz załącznik 243763


kATHY24, JEŚLI NAS PODCZYTUJESZ TO STRASZNIE MOCNO UŚCISKAJ NELCIĘ

Ja oczywiście na "chamulca" się podpinam :zawstydzona/y:

A co do fotek to napewno powklejam, ale teraz nie widać wszystkiego, bo pudła zawalają większość, jakoś brak czasu, by je rozpakować :dry:

Miłego dnia
 
Do góry