reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
100 lat dla Mikołajka:-)
Witam! U nas też gorąco. Zuza śpi, potem wybywamy z domku;-)
W sobotę robimy Zuzi małą imprezkę.
Iwonka mam nadzieję, że nie musieliście ewakuować się z mieszkania:sorry2:
 
witam dziewczyny dopiero wrócilismy, pierwsze co weszlam bo zastanawialam sie jak tam dziewczyny z wroclawia i wawy.
Widze ze hannah sie nie odzywala, Iwonka oby dobrze u was wszystko było... i Aurelia z wroclawia tez chyba ..
pozniej was nadrobie mliego wieczorka:tak:
 
Witam niedzielnie.

Dla Mikołaja sto lat!!!

A dla Iwonki z okazji imienin wszystkiego najlepszego!


Mamita witam. Nie ma to jak w domu, no nie? ;-)

Natalka spała chyba ze 3 godziny, ciekawe, kiedy pójdzie spać teraz. Pewno po tańcu z gwiazdami. Jeszcze leży w wyrze i jakoś nie może się dobudzić.
 
Zuzia właśnie zasnęła:szok:Ale się "wybiegała" dzisiaj. Mam tylko nadzieję, że ten katar się nie rozwinie:no:Jutro mam troche spraw do załatwiania, potem hipoterapia i imieniny Chrzestnej Zuzi.

Joanna
masz rację-nie ma jak w domu:tak::tak:
Iwonka wszystkiego naj.... Odezwij się....
 
Mam nadzieję, że Hannah nie mieszka w okolicach tego zalanego osiedla.
Witam dziewczyny!
U nas sytuacja chyba już opanowana. Ja mieszkam niedaleko Kozanowa, ale tam była cofka z Odry na Ślęzę, u nas jest bliżej Bystrzyca i tu na szczęście nie było tego zjawiska.
Jednak tu chyba są wyższe tereny i mimo że nie tak daleko na Praczach Odrzańskich podlewało i było zagrożenie przerwania wałów, to nic sie nie stało, a fala już opada.
Przejeżdżałam wczoraj koło Kozanowa, ludzie stawiali auta gdzie popadnie, byle wyżej. Ja nie rozumiem tylko jednego. Po 97 roku zbudowano te nowe bloki na Kozanowie które teraz są zalane. To było kwestią czasu kiedy będzie powtórka z powodzi sprzed 13 lat. Wydaje mi się że tam bardzo tanie grunty i dlatego ludzie się łakomią. Głupota totalna.
Najgorsze było to że panował powszechny chaos, ponieważ nigdzie w mediach nie informowano o zagrożeniu.
Aurelia mieszka na Nowym Dworze, a tam jest spokojnie.

Dla dzieciaczków których urodzinki "opuściłam" składam najserdeczniejsze życzenia!!!!!
 
Witam

Iwonka wszystkiego najlpeszego dla Klaudii na 2 urdzinki:-)
Szwaroudla Zuzi tez 2 buziaki:-)Dzis chyba tez ma imieniny wiec podwojne:tak:

Mamita buziaki rowniez dla Zuzi z okazji imienin.:-)
Sylwia Twoja Zuzia tez ma pewnie ma imieninki wiec buziaki.
Joanna dla Ciebie tez wszytskiego nnajlepszego z okazji imienin:-)

Ale mamy dzis imprezowiczow:-)

Sorki ze nie mam obrazkow ale cos nie moge sciagnac no i G dal mi zakaz bo niby zawsze ja cos sciagam,wirusy:sorry2:trele morele.niech mu bedzie,
uciekam na plaze bo ma sie pogoda pogorszyc od jutyro,wczoraj masakra,wrocilam do domu o 21,20 i bylo na termometrze 23C:szok::szok:super cieplutko,tak przyjemnie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry,

Na początek dla Wszystkich "opuszczonych" przeze mnie (Ha-NN-aH tak fajnie napisała, że aż podkradnę) jubilatów, STO LAT!!!

dziubek, Kochanie jeszcze w dwupaku, czy już po???

kwiateczek, dołączam do spalonych, aż piecze, przez sobotę i niedzielę taką mieliśmy pogodę, że nie tylko grill się udał, ale wszyscy spieczeni jesteśmy, na dodatek nie leżałam plackiem, tylko robiłam coś w ogrodzie, a jest co robić :sorry2::-)

Ha-NN-aH, wczoraj oglądałam wieczorem wiadomości i myślałam właśnie o Tobie, bo coś mi się kojarzyło, że mieszkacie właśnie w pobliżu, dobrze, że nic Wam nie jest

Iwonka, a jak u Was??? słyszałam, że woda w Wawie opada :confused:
 
reklama
Witam! Zuza zasnęła. Obiad dzisiaj gwizdany:-p
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich Zuzanek i dla Joanny z okazji imienin:-):-):-)

 
Do góry