reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
kwiateczek otwieramy klub wystraszonych :-) Moj M dzis słuzbe ma hehe tez bede sama. To rozumiem ze wieczorem na BB lody czy jakis browarek ? ;-)
 
Witam,padam na pysk.Oczy mi sie zamykają,całą noc wędrowały te moje dzieci i sie nie wyspałam.W koncu R spał u dzieci w pokoju a dziewczynki ze mną:sorry2:
Dzis Vanesska ma znów jakies występy,bo żegnają tym razem 5 latkow które odchodza do szkoły....a 1 czerwca jest impreza z okazji dnia mamy i taty i dziecka :tak: a wiecie ze za tydzień jest Boże Ciało :tak:i wolne ;-)
Rano zobaczyłam piekne słonće wiec szybko pranie wstawiłam a tu juz niebo zachmurzyło sie i pewnie będzie padać a chciałam pranie na dworzu wywiesic:wściekła/y:
Czekam na kuriera bo przywiezie piaskownice dla dziewczyn i na listonosza co mi awizo zostawił dupek jeden wieć zadzwoniłam na poczte poprosiłam żeby mi dziś przyniósł

Idę i kawusię sobie zrobic ,zapraszam
cafe1.gif


Wiki i Kwiateczek to ja was zapraszam wieczorem na lody,do wyboru do koloru wybór :-D:tak:;-):-p
cornetglace.GIF
cornet5.gif
cone.gif
cornet8.gif
cornet9.gif
cornet7.gif
cornet4.gif
cornet3.gif
cornetto.jpg
cornet1.gif
GLACE.GIF
cornet2.gif
cornet6.gif
sundae5.gif
cornet10.gif
sundae_danse.gif
sundae4.gif


DOMINISIU 100lat!!!!


ballon3.gif

 
Część dziewczyny:-)

Wpadam tylko na chwilkę się ochwalić.

23 maja pojawił się na świecie nasz syneczek Krzyś. Ważył 3900, a długości ma 57cm. Wszystko potoczyło się tym razem bardzo szybko w szpitalu pojawiłam się już 6cm rozwarciem i poród trwał 1,5 godz:tak: Jestem przeszczęśliwa i potwornie niewyspana. Mały zasypia ciągle przy cycu zamiast jeść więc mamy mały problem :-( Ale ogólnie jest bardzo grzeczny. Zdjęcie kiedyś wkleję ale narazie musze troszkę odpocząć. Kładę się na drzemkę póki nie ma Zuzi i mały śpi.

Aha, pisłam doIwonki ale chyba nr zmieniłaś bo ktoś mi odpisał że fajne wiadomości wysyłam i że gratuluje ale nie wie kim jest dziubek:-D:eek:
 
Dziubek GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!
Ciekawe z tym numerem telefonu.....:sorry:zaraz sprawdze czy jest dobrze wpisany w kontaktach:sorry:

EDIT
Numer w kontaktach jest dobry ,więc chyba kochana żle przepisałaś ale super że taki szybki poród miałas!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziubek przeogromne gratulacje :-) :tak: ale wspanialą wiadomość
I twój opis porodu troche podnosi mnie na duchu

Dla Dominiczki wszystkiego najlepszego


A ja dalej nie moge sie wyleczyć ,choc modle sie żeby do soboty jakoś przeszło bo wybieramy sie na wesele i żeby zuzce nic nie było u nas pogoda dziś śliczna sie zrobila że az szkoda
A co do mojej ciaży zaczynam zbierać coraz "lepsze " komentarze Otóż wczoraj napisalą moja kuzynka(taka co widzimy sie tylko na slubach i pogrzebach) po pierwsze pochwalic sie że ona teraz bisneswomen założyla swój salon fryzjerski po drugie "ucieszyc " sie z kolejnego członka rodziny komentując dosłownie "ależ wy się króliczycie":eek: nie wiem może ja jestem zacofana i nie znam sie teraz na komplementach ale pozytywnie to nie odebralam .No nic teraz to mi sie tylko śmiać chce A i jeszcze stwierdzila że jak tak to ona chrzestną zostanie .... jak nie tego to jak to króliczenie nam dobrze pójdzie to któregoś nastepnego... oj niedoczekanie potrzeba mi takiej chrzestnej . Druga kuzynka też z tych obrazila sie na amen gdy dzwoniac kiedy w końcu Zuze bedziemy chrzcić bo ona juz przygotowana na chrzestna dowiedziałą sie ze już ochrzczona
No wiec kochane może któraś bedzie sie pisałą na moje kolejne króliczatka ,bo już chyba na rodzinke to nie mam co liczyć.....:-D A tak poważnie nie wiedzialąm że posiadanie dwójki w odstepie 2,5 roku to taka rewelacja
 
Do góry