reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dziubek ogromne gratulacje!!! Taki ekpresowy poród to marzenie, takiego sobie właśnie życzę :tak:
Byłam w piątek na USG i dzidziolek machał rączkami i nóżkami, prawie się popłakałam. Jest większy o tydzień niż z terminy OM. Mam nadzieję że to nie oznacza że dzidzia będzie tak duża, albo i większa niż Hania.
Dziękujemy za życzenia urodzinowe i tym samym przekazuję je Zuzi, Dominisi i Nikolki!!!!!
 
Witam! Zuza śpi ja obiad robię. Pogoda taka sobie jest pochmurno ale ciepło.

Dziubek
gratulacje:-):-):-):-)Zdrówka dla Was;-);-)

Jak macie chwilkę to posłuchajcie. Normalnie ryczałam jak nie wiem. Dla matek dzieci z niepełnosprawnością:
[video=youtube;7Ov72Dfl4KI]http://www.youtube.com/watch?v=7Ov72Dfl4KI[/video]
 
Hej.ja pakuje sie wlasnie,sprzatam,nie wiem co robic.zrobialm sobie przerwe:-)
Mmita wybacz ale nie bede sie dolowac teraz:sorry2::no:juz mam popsuty chumor bo okazalo sie ze zwolnienie ktore G dostal na 10 dni liczy sie nie 10 dni roboczych tylko po koleji:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:czyli braknie nam 4 dni a jutro lecimy.Jutro tu jest swieto wiec lekarza nie ma szans zobaczyc a dostal by nastepne zwolnienie bez problemu:wściekła/y::no:do tego auto padlo na amen:no:mam nadzieje ze urloip nam wypali,choc pogoda.w Polsce tez w domu nie wesolo wiec nmam nerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:super.nic tylko zasnac na 3 tyg:sorry2:
oki lece sie pakowac dalej
nie wiem czy bede ogla wpansc choc sie postaram bo interenet tam jest:tak:rano moze napisze jeszcze paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa donapisania na mejscu jak cos:-):tak:
 
Witam.
Składam zaległe życzenia dla
Hani i Natalki

100 lat ślicznotki

kwiateczku mam nadzieje, ze się odstresujesz.Tego Ci życzę. Miłego urlopu.
 
Witam się kawowo, nie wyspałam się, bo brzuch mnie w nocy bolał. Chyba za dużo tortu zjadłam:zawstydzona/y:

Zaległe życzenia dla HANI, NATALKI, NIKOLKI I ZUZI:-)

Pogoda popsuła mi plany na dzisiaj. W środę jadę po Miśkę, żeby trochę czasu spędziła z nami, a w niedzielę wracam z nia do rodziców, bo w mojej parafii jak co roku prałat organizuje festyn dla dzieci (zbiera pieniadze na wyjazdy dla dzieciaków nad morze i w góry:tak:). Zawsze jest mnóstwo atrakcji dla małych i duzych;-) dzieci.

Kwiateczek mam nadzieję, że urlop jednak się uda:tak:
 
Witam
Szopek (nie)dziekuje:sorry:mam nadzieje ze bedzie.
Kamilka czy jest cos ciekawego jutro dla dzieci w Kielcach?G oczywiscie nie chce jechac ale ja bym chciala.slyszalam w tv cos ale Konrad krzyczal i do konca.A w sobote gdzsies kolo G miekscowosci ma byc ponoc Majka Jezowska.
ok uciekam paaaaaa
 
Dzień Dobry,

Witam się z kawusią dość późno, ale dopiero dałam radę sobie ją zrobić, jestem potwornie niewyspana, normalnie przypominają mi się czasy, gdy wstawałam do Ami w nocy, a to za sprawą nowego mieszkańca- kupiliśmy wczoraj psa, jest słodziutki, choć wcale takiego chceć nie mieliśmy, ale dla dobra Ami stanęło na Labradorze (czarny), ja chciałam Tosa Inu, ale ze względu na R, który nigdy nie miał psów (ten jest jego pierwszym) wolałam nie stawiać mu za wysoko poprzeczki, jak się mały brzdąc obudzi popstrykam mu kilka fociszy i wkleje :-)

Wszystkiego Najlepszego dla Naszych Kochanych Milusińskich, których imieniny czy urodziny przegapiłam

No i ogromne GRATULACJE Dziubku!!!

Śniło mi się, ze miałam 2 synów i Miku z tym drugim rzucali z balkonu nożami w ludzi przechodzących po chodniku:szok:. Ludzie zakrywali głowy jakby to miało pomóc.

Boszzzzzzzzz, Ty to masz sny, wyobraźnia płata figle, chyba obudziłabym się zlana potem :no::szok:

tak Was czytam i jakbym chciała za każdym razem jeść lody albo piwo/wino pić jak sama bez chłopa jestem to bym w alkoholizm popadła i klatke musieliby przerabiac dla mnie bo bym sie nie mieściła :-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D

Miłego Dnia Kobitki
 
Witam po weekendowo.W sobote robilismy grilla na urodziny Klaudii,pogoda dopisała ale ktos inny nie:dry:..Dziś leje i leje a zaraz ide po Vanesske do przedszkola i z dziewczynkami do dentysty.Klaudia pierwszy raz dziś wejdzie,sprawdzimy jak jej zabki sie maja,bo ja zajrzeć nie mogę bo odrazu nie gryzie:sorry: wiec ciekawe jak sobie poradzi pani stomatolog:-D:-p
Dotkass czekamy na foteczki pieska :-)

Kwiateczek szkoda że pogoda nie najlepsza akurat na twoj przylot do PL Szkoda że auto padło.

Mamita nie widze zadnego linku do piosenki.

Hannah no raczej mniejsze dziecko od Hani nie będzie ;-)
Joanna prezent super!

Szopek ale masz sny :-D chociarz moje do lepszych wcale nie należa..;-)

Dla kolejnych 2 latkow 100 lat !!!!!
sourisgateau.gif

 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć majóweczki!

hmm czy to tylko ja tak mam że czas mi jak przez palce ucieka:szok:?
tylko mi Anulka skończyła 2 latka, a już myślę wciąż o tym drugim dzidzi, które na grudzień zjawi się w naszej rodzince:happy2:
jak sobie radzicie, które już zdążyłyście podwoić swoje szczęście? wiem że jakoś sobie będę musiała poradzić, ale teraz jakoś jakby bardziej martwię się przyszłością :unsure:
 
Do góry