reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dzień doberek.Moja dupa rośnie i rośnie ,ale wcale mnie to nie irytuje.(kiedyś mój M powiedział"niech rośnie ,będzie w co kopnąć")miłe z jego strony.....u nas trochę popadało ,a w nocy tak wiało........strasznie się bałam.W nocy miałam ogromna ochotę na bara bara i .......wiecie co było dalej,czeka mnie cały tydzień postu....w końcu kupiłam ebooka ,mam świetną książkę,wymiata o amiszach......"Świadectwo prawdy" Jodi Picoult.
 
reklama
witam w ten uroczy poniedziałek mam dobry humor od rana aż M jest w szoku że chodzę cała w skowronkach a wiecie dlaczego bo za godz idę zobaczyć mojego bejbisia nareszcie już tak dawno go nie widziałam że szok:-D oby jeszcze pokazał kim jest:tak::-D
Bajka no to trochę dziwne że wierzy jeszcze w bociany;-):-)
asia20 witamy serdecznie:-)

kto pisał o tarcie malinowej z lodami i narobił mi takiego smaka że szok:confused::baffled::-D

trzymajcie kciuki za wizytę dam znać jak tylko dam radę później jedziemy oglądać wózki:-D
 
MAKAO u nas będą szczepienia: 6w1, pneumokoki, meningokoki... z twojego linka wychodzi mi min.2000 :eek: na rota nie szczepimy ;-)
 
Hej Kobietki!

Ja juz w pracy, pol nocy nie spalam bo sie stresowalam powrotem. Nie wiem jak ja tutaj wytrzymam :/

Czekamy na Igorka dziewczyny maja racje, nie idz do pracy!
Makao jeszcze raz gratuluje! I trzymam kciuki za przyjaciela..
 
Witam Poniedziałkowo :)
Jestem niewyspana, wczoraj koło 20 zaczęli strzelać petardami na wośp aż Mila się zerwała, bo nie wiedziała co się dzieje...
Oczywiście później tak się mała franciszka wtarabaniła między mnie a ślubnego, że miałam wrażenie że waży 80kg a nie 8 :-D
i nie chciała oddać kołdry tak się uwaliła :-D

szwagierka się na mnie obraziła, usunęła mnie i męża ze znajomych na fb.... pff ... w nosie to mam...;] ani mnie to grzeje ani ziębi ;] a przynajmniej nie będę czytać jej głupich postów 10 razy dziennie ;]

dziś wycieczka do zusu... brrr... nie lubię tam chodzić...;/
 
no to u nas tak jak u Cię. chyba, że jednak się na rota zdecydujemy ale nie mam przekonania.
za to pneumo i meningo obowiązkowo.
ja utrzymuję to co teściowa mówi ;-) Mrówka na rota też nie szczepiliśmy, przeszedł w szpitalu (jak leżeliśmy z podejrzeniem sepsy)... my też już przeszliśmy rotawirusy :tak: załatwił nas wszystkich ;-)



czuję, że zaraz pęknę :-D dwa kubki kakałka wciągnęłam :tak: a mleka nie lubię :-D


widzę, że w większości mieliśmy ciężkie nocki ;-) to dobrze :-D że nie byłam sama w męczarniach :-D
 
uwaga - Mrówek poznał nowe słowo :-D klejnoty ;-) wczoraj usłyszał w filmie ;-) wieczorem po kąpieli i przy wycieraniu kazał wytrzeć swoje klejnoty :-) tylko nie wiedział gdzie są ;-) więc musiałam mu jeszcze tłumaczyć gdzie te klejnoty się znajdują ;-)


Ten Mrówek jest fenomenalny :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hahahahahaha ale się uśmiałam

Ewelinnnn mało mam ale nooo dobra podziele się :p
mi_lva oooo jak fajnie :) Mnie jutro czeka wizyta na Nfz :) sama nie wiem czy jeść coś słodkie, boję się że znowu będzie wariować i nie da się zmierzyć :szok:

Ja właśnie wróciłam od endo, jak szłam w tamtą stronę to tak fajnie bialutko ale na chodnikach ślisko więc sunęłam się po poboczu żeby nie zaliczyć orła...natomiast jak już wracałam to słoneczko intensywnie świeci i troszkę się chlapa zrobiła, no ale jeszcze biało jest :)
Wynik mi się zmniejszył na 2.76 ale to nie jest tak bardzo zadowalające...Letrox zamieniła mi z 0.5 na przemian co drugi dzień na 1 i za mc krew i wizyta...zobaczymy. Ale dzisiaj była bardzo miła :-)aż się bałam że cosik będzie gadać ;-)
Ja dopiero śniadanie będę jadła tzn kajzerkę suchą i pączka wtryniłam przed lekarzem w poczekalni ale teraz głodna...zastanawiam się nad strogonowem ale nie wiem czy to dobry pomysł...wczoraj już nie dałam rady z tych gazów :szok: i latania do kibelka :-D:szok::-D:-D:szok::szok::-D
A jutro.... usg i podglądanie maluszka :happy::happy::happy::happy: już nie mogę się doczekać, mam nadzieje że mój ginek nie będzie zły że poszłam jeszcze dodatkowo na NFZ bo u niego prywatnie robiłam połówkowe, ale niby czemu ma mi przepaść wizyta. Z tym że chodzi o wpis do karty :/ będzie z jutra a nie z prywtanego co było 2 tyg temu
 
Hej laseczki!!!

Cholerka przez grupę na fb zaniedbałam bb - hańba mi :zawstydzona/y:
Przymierzam się do kompletowania wyprawki, tzn tetrówki, flanelki, szczoteczki, butelki itp - powolutku chce skupować by za 2 miesiące nie oszaleć że czegoś nie mam kupowac na ostatnią chwilę.
Na fb już chwaliłam się zakupem wózka, teraz tylko łóżeczko z tym dużych zakupów zostało :-)
 
reklama
cześć dziewczyny,

czy któraś z Was chodzi już do szkoły rodzenia? jeśli dobrze wszystko pójdzie (bo tak na ostatnią chwilę) to my zaczynamy jutro :tak:
 
Do góry